L-karnityna Pure 500 MEGA PACK 1+2 GRATIS

Najczystsza L-karnityna na rynku, z potwierdzonym badaniami działaniem: więcej spalonego tłuszczu i szybsza przemiana tłuszczów w energię.

Szwajcarska gwarancja opantetowanego składnika Carnipure™ z certyfikatami jakości prosto z laboratoriów Lonza!

100 % GWARANCJA

Jeśli uznasz, że działanie produktu nie jest satysfakcjonujące, zwrócimy Ci pieniądze!

Suplement diety

Dostępność: W magazynie

179,70 zł

59,90 zł

100% gwarancja satysfakcji!
Dostawa w 4-6 dni roboczych przez GLS

Opakowanie: 3 x 60 kapsułek na 90 dni

Opcje płatności:

ODBIERZ DOŁĄCZONY DO ZAKUPÓW PRZEWODNIK PO ODCHUDZANIU!

Aby zagwarantować konkretne wyniki i zaoferować pełne wsparcie, do pakietu dołączyliśmy praktyczny eBook (52 strony porad!) zawierający przepisy na odchudzanie, diety oraz wiele wskazówek i sztuczek, które warto znać podczas odchudzania!

Udowodniono, że l-karnityna zwiększa spalanie tłuszczu, pomaga budować beztłuszczową masę mięśniową i pozwala tracić więcej tłuszczuBez dodatku konserwantów, glutenu, barwników spożywczych i innych alergenów. Perfekcyjna czystość!

L-karnityna Pure 500 zawiera najczystszą formę naturalnej l-karnityny na świecie : Carnipure™. Ten opatentowany składnik posiada certyfikaty i ponad 8000 badań potwierdzających jego działanie:

  • Więcej spalonego tłuszczu
  • Większa utrata masy ciała
  • Lepsza regeneracja mięśni po treningu dzięki szybszemu krążeniu
  • Rekompozycja sylwetki i wzrost włókien mięśniowych

L-KARNITYNA O NAJLEPSZYM DZIAŁANIU SPALAJĄCYM TŁUSZCZ - POTWIERDZONE BADANIAMI

 

L-karnityna jest substancją wytwarzaną przez ludzkie ciało z aminokwasów lizyny i metioniny. L-karnityna jest kluczowym elementem w ostaniej fazie rozkładu tłuszczu. Nie jesteśmy w stanie dostarczyć jej wystarczającej ilości wraz z pożywieniem, dlatego potrzebujemy suplementów, które pomogą uzupełnić jej niedobory.

Liczne suplementy z l-karnityną dostępne na rynku zawierają szkodliwe substancje, które ograniczają jej wchłanianie oraz szkodzą Twojemu organizmowi. L-karnityna Pure 500 zawiera czystą l-karnitynę, która gwarantuje oszałamiające i w pełni bezpieczne rezultaty. Z dodatkiem antyoksydatów!

L-karnityna Pure 500 działa podwójnie:

  • Pomaga organizmowi szybciej przekształcać tłuszcz, dzięki zwiększeniu transportu kwasów tłuszczowych do mitochondriów.
  • Zapobiega gromadzeniu się nadmiaru kwasów tłuszczowych w cytoplazmie poza mitochondriami, gdzie działają one toksycznie i powodują tworzenie się tkanki tłuszczowej.

 

L-KARNITYNA POZWALA POZBYĆ SIĘ TŁUSZCZU SZYBCIEJ I BARDZIEJ EFEKTYWNIE! 

W porównaniu do innych spalaczy tłuszczu czysta l-karnityna zapewnia szybsze, bezpieczniejsze i pewniejsze wyniki. Odpowiedni dla osób aktywnych i mniej aktywnych, a także dla wegetarian i wegan!

WIĘKSZA UTRATA TŁUSZCZU, BEZ UBYTKU MASY MIĘŚNIOWEJ!

LEPSZE EFEKTY TRENINGÓW

SZYBSZA REGENERACJA

WIĘCEJ ENERGII, POPRAWIA DZIAŁANIE UKŁADU KRWIONOŚNEGO

INNOWACYJNA L-KARNITYNA

Czysta l-karnityna - nowość prosto ze Szwajcarii

Ćwiczenia są ważnym składnikiem procesu odchudzania - pomagają wyszczuplić i ujędrnić ciało. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, warto sięgnąć po l-karnitynę, ale nie jakąkolwiek l-karnitynę dostępną na rynku. Czysta l-karnityna jest uważana za najbezpieczniejszą formę l-karnityny z najsilniejszymi efektami podnoszącymi efektywność ćwiczeń.

L-karnityna Pure 500 to innowacyjna formuła prosto ze Szwajcarii. Badania wykazały, że l-karnityna Pure 500 wspomaga szybszą utratę wagi i regenerację mięśni po treningu. L-karnityna Pure 500 to połączenie 500g L-karnityny, ekstraktu z nasion guarany i kofeiny - składników, które działają synergicznie, aby spalić tłuszcz i pomóc Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Produkt jest odpowiedni dla wszystkich, także dla wegan i wegetarian. Nie powoduje alergii.

L-karnityna poprawia wyniki treningu i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Na siłowni wspomaga wytrzymałość i pozwala wykonać bardziej efektywny trening, dzięki czemu efekty widoczne są znacznie szybciej, 

Ultra skuteczne naturalne składniki


Guarana jest znana z niesamowitej mocy spalania tłuszczu dzięki jej działaniu termogenicznym. Dodatek kompleksu witamin z grupy B pomaga w spalaniu tłuszczu i przyspiesza utratę wagi.

Jest odpowiedni dla każdego, nawet dla wegetarian i wegan. Nie powoduje alergii.

Suplement diety

Dostępność: W magazynie

179,70 zł

59,90 zł

100% gwarancja satysfakcji!
Dostawa w 4-6 dni roboczych przez GLS

Opakowanie: 3 x 60 kapsułek na 90 dni

Opcje płatności:
Suplement diety
SŁADNIKI (w 2 kapsułkach):

L-karnityna (l-winian l-karnityny 500 mg), ekstrakt z nasion guarany z 10%kofeiny 440 mg, środki przeciwzbrylające: stearynian magnezu pochodzenia roślinnego, kapsułka: hypromeloza, barwnik: dwutlenek tytanu.

SPOSÓB STOSOWANIA:

Zaleca się stosować 2 kapsułki dziennie popite szklanką wody po posiłku.

OSTRZEŻENIE:

Nie należy stosować w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników preparatu lub przed jego zastosowaniem skonsultować się z lekarzem. Produktu nie zaleca się stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

WAŻNE INFORMACJE:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zrównoważony sposób żywienia i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w temperaturze 15-25°C, w suchym miejscu. Chronić przed światłem. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

WAGA NETTO: 45 g

BADANIA NAUKOWE:

1. R. Hursel, W. Viechtbauer, M. S. Westerterp-Plantenga. (2009). The effects of green tea on weight loss and weight maintenance: a meta-analysis. International Journal of Obesity (2009) 33, 956–961. Disponibile su: https://www.nature.com/ijo/journal/v33/n9/full/ijo2009135a.html

 

2. E. M. R. Kovacs, M. P. G. M. Lejeune, I. Nijs, M. S. Westerterp-Plantenga. (2004). Effects of green tea on weight maintenance after body-weight loss. British Journal of Nutrition, 91, 431–437. Disponibile su: https://www.cambridge.org/core/services/aop-cambridge-core/content/view/S000711450400056X

 

3. Onakpoya I, Terry R, Ernest E. (2011). The use of green coffee extract as a weight loss supplement. A systemic review and meta-analysis of randomised clinical trials. Gastroenterol Res Pract. 2011;2011. Pii: 382852. Disponibile su: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2943088/