O nas

Sensilab to przewodnik, który zaprowadzi Was do zdrowszego, a tym samym szczęśliwszego życia. Mamy w tym niemałe doświadczenie, ponieważ początki naszej firmy sięgają 1933 roku. Wtedy to rozpoczęła swoją działalność spółka Scott&Browne.

Później, już pod nazwą Zakłady Farmaceutyczne Polfa-Łódź , rozwijaliśmy się, aby móc zaoferować Wam najwyższej jakości produkty, dzięki którym długo będziecie cieszyć się aktywnym i zdrowym życiem.

Ten cel się nie zmienił się do dziś – przyświeca nam od ponad 80 lat, a dzięki stworzeniu marki Sensilab możemy realizować go jeszcze lepiej. Sensilab jest więc zespołem specjalistów z zakresu odżywiania, dietetyki, medycyny oraz farmacji. Każdego dnia pracujemy również nad tym, aby dostarczyć Wam wyczerpującej wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia. Sensilab to także doświadczenie, które pragniemy przekazywać Wam, aby pomóc w realizacji Waszych celów.

Poprawiamy jakość Waszego życia

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, dla których zdrowie i bezpieczeństwo są zawsze na pierwszym miejscu. Wiemy, jak ważna jest profilaktyka, dlatego skupiamy się również na zapobieganiu dolegliwościom poprzez odżywianie, aktywność fizyczną, szerzenie wiedzy na temat zdrowia oraz bycie na bieżąco z najnowszymi odkryciami naukowymi.

Stale poszukujemy rozwiązań, które zmienią również nasze życie. Nie tworzymy produktów, które nas samych by nie zainteresowały. Dlatego wierzymy w nie, jesteśmy pewni ich skuteczności i sami z chęcią je stosujemy.

Wiemy jednak, że zdrowie to także ciągłe poszukiwanie lepszych rozwiązań i stawianie pytań o życie w zgodzie z naturą. Dlatego oferujemy Wam także wartość dodaną: artykuły, e-poradniki, a nawet bezpłatne konsultacje z lekarzem, dietetykiem i trenerem personalnym. W naszej Strefie Zdrowia i Urody Sensilab w warszawskim centrum handlowym Blue City możecie również skorzystać z analizy składu ciała za pomocą profesjonalnego urządzenia Tanita.

Dlaczego możecie nam zaufać?

Zaufało nam już niemal 40 000 klientów. Dlaczego wybrali oni produkty Sensilab? Ponieważ:

  • jesteśmy częścią Sensilab Group S.A. Luxembourg, wiodącego farmaceutycznego producenta suplementów oferującego je w ponad 20 krajach,
  • jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy podjęli odważną decyzję odejścia z korporacji farmaceutycznych, aby realizować swoje marzenia związane ze zdrowym stylem życia,
  • współpracujemy z europejskimi ośrodkami naukowymi opracowujemy unikalne suplementy diety, kosmetyki i wyroby medyczne,
  • rozwijamy nasze produkty, pracując z 40 zatrudnionymi w firmie naukowcami i ekspertami
  • posiadamy 2 w pełni zautomatyzowane zakłady produkcyjne (jeden w Polsce i jeden we Słowenii)
  • stosujemy wysokiej jakości naturalne składniki od najlepszych światowych dostawców
  • wytwarzamy produkty zgodnie z najwyższymi standardami GMP, HACCP oraz Codex Alimentarius
  • oferujemy 100% bezpieczne zakupy online z najlepszymi cenami, szybką dostawą i bezpieczeństwem danych osobowych

Jesteśmy pewni skuteczności naszych produktów. Każdy organizm jest jednak inny, dlatego może się zdarzyć, że nawet najwyższej jakości składnik nie zadziała tak, jak powinien. Dlatego oferujemy Wam Gwarancję Satysfakcji. Jeśli w ciągu miesiąca nasz produkt nie zadziała, zwrócimy Wam pieniądze. Dzięki temu nic nie ryzykujecie, a zyskać możecie bardzo wiele – zdrowe, długie i szczęśliwe życie.

Jak skorzystać z Gwarancji Satysfakcji? Wystarczy, że odeślesz na adres:

Sensilab d.o.o.,
Obrtna cona Logatec 30,
1370 Logatec,
Slovenia


Formularz Zwrotu wraz z dokumentem zakupu (faktura) oraz opakowaniami i/lub niewykorzystanymi saszetkami/kapsułkami w ciągu 30 dni od daty doręczenia przesyłki.

Zwrot kosztów obejmuje koszty zamówionych produktów, z wyłączeniem kosztów transportu.


KONTAKT:

Sensilab d.o.o., Verovškova 55a, 1000 Ljubljana, membro di Sensilab S.A. Luxembourg

Tax ID: 2113732000, Numer VAT: PL 5263219483