Victoria pokonała tłuszcz

„To było prawdziwe zwycięstwo po tylu latach rozczarowań: w ciągu zaledwie jednego miesiąca udało mi się przekształcić swoje ciało i uzyskać wystarczającą motywację do kontynuowania zdrowej diety”.

Victoria ma 30 lat i jak wskazuje jej imię – jest prawdziwą zwyciężczynią!

Po latach zmagań z nadmiarem kilogramów osiągnęła pożądane rezultaty z produktami SlimJOY: w 28 dni* schudła 11 kilogramów* i straciła 16 cm w pasie*, dzięki czemu została zwyciężczynią wyzwania zorganizowanego przez SlimJOY. Victoria jest podekscytowana produktami z linii SlimJOY i mówi, że chce nadal ich używać, aby osiągnąć pożądaną wagę.

* Zastrzeżenie: działanie produktu może się różnić w zależności od osoby i może różnić się od opisanego na stronie internetowej.

Klucz do wygranej kryje się w 3 podstawowych elementach:

  1. Świadomość chęci zmiany,
  2. Planowanie,
  3. Wytrwałość.

Victoria, inżynier biotechnologii, wiedziała, że musi zmienić styl życia, szczególnie dla zdrowia, dlatego produkty SlimJOY pojawiły się w jej życiu we właściwym czasie. Victoria podjęła decyzję: „Myślę, że jestem na początku mojej walki z kilogramami, ale wybrałam właściwą drogę, gdy dotarłam na rozdroże mojego życia, kiedy musiałam wybrać – płaczę czy działam. Zamiast żalić się nad sobą postanowiłam działać. Tak wielu ludzi dzisiaj cierpi z powodu zagrożeń i chorób związanych  z otyłością, że zdecydowałam, że muszę coś zrobić, zanim będzie za późno”.

„Od pierwszych dni zauważyłam zmianę”

Wszyscy wiemy, że początki są zazwyczaj najtrudniejsze, ale tak nie było w przypadku Victorii. Z pomocą produktów SlimJOY miała więcej energii i motywacji. „Od pierwszych dni zauważyłam zmianę, miałam więcej energii i lepiej spałam, czułam się dobrze i nawet zaczęłam tańczyć zumbę!”

* Zastrzeżenie: działanie produktu może się różnić w zależności od osoby i może różnić się od opisanego na stronie internetowej.

„Chudłam 3 kg tygodniowo przez miesiąc”*

Kiedy Victoria zaczęła używać produktów SlmJOY, ważyła 80 kilogramów*, czyli o 34 kg* więcej. Na początku nie mógł w to uwierzyć. Victoria mówi nam: „Chudłam 3kg tygodniowo* w ciągu pierwszego miesiąca. Z 80 do 69kg w 28 dni!*Produkty SlimJOY stłumiły mój apetyt i przyspieszyły metabolizm”. Pamięta też, że wszyscy wokół niej zauważyli zmiany i zachęcali ją do kontynuowania.

* Zastrzeżenie: działanie produktu może się różnić w zależności od osoby i może różnić się od opisanego na stronie internetowej.

„Wiem bardzo dobrze, co to znaczy mieć tyle dodatkowych kilogramów”

Victoria jest teraz szczęśliwa, ale wciąż pamięta, jak trudno jej było, kiedy wciąż ważyła więcej: „Wiem bardzo dobrze, co to znaczy mieć tyle dodatkowych kilogramów i znam wszystkie problemy, które można mieć z powodu nadwagi. Mogłabym napisać książkę o lęku, który powodowało to na co dzień. Niełatwo to zmienić, a jeśli ktoś mówi inaczej, prawdopodobnie nigdy nie musiał sam stawić czoła podobnemu problemowi”.

„To dopiero początek”

Victoria jest zadowolona z wyników, jakie osiągnęła w pierwsze 28 dni wyzwania SlimJOY. Teraz chce kontynuować swoją pracę tak długo, aż osiągnie pożądaną wagę, więc nadal ćwiczy swoje nawyki, które udało jej się wypracować i planuje kontynuować zdrowy tryb życia i stosowanie produktów SlimJOY: „Polecam produkty SlimJOY tym, którzy chcą rozpocząć zdrowy tryb życia i znaleźć wsparcie, by schudnąć!”

* [Klient korzystał z poprzedniej edycji tego produktu. Wypróbuj ulepszoną wersję teraz!]