Vesna Ponorac: „Przez całodzienne nagrania i dni poświęcane nauce zaczęłam przybierać na wadze”

Vesna Ponorac to dziewiętnastolatka, której sportową pasję i determinację widzowie mogli podziwiać w popularnym w Słowenii serialu „Górskie marzenia”. Jest jednak również nastolatką, która ciągle jeszcze się uczy. Wysiłek wkładany w  całodzienne nagrania programu oraz intensywną naukę przyniósł efekty w postaci dodatkowych kilogramów. Jednak po 2 tygodniach używania BootBurn Active o mocy XXL, Vesna była zaskoczona, jak szybko topnieje zapas tłuszczu, który zgromadziło jej ciało.

Vesna jest pełna energii i trudno jej usiedzieć w jednym miejscu, dlatego przed podjęciem roli w serialu nie miała kłopotów z utrzymaniem pięknej figury. „Kiedy mam wolne, szukam kontaktu z naturą, ćwiczę fitness i jeżdżę na rowerze lub na rolkach. To jak balsam dla mojej duszy! Wierz lub nie, ale wysiłek naprawdę człowieka rozluźnia, chociaż czasami trudno jest ruszyć się z miejsca”. Nastolatka zdradza nam swoje motto: „Nie myśl za dużo, idź tak szybko, jak to możliwe, nie zmieniaj zdania”.

 „Nie ćwiczyłam przez prawie 4 miesiące, więc zaczęłam przybierać na wadze – mimo że jem zdrowo”

Aktorka grała rolę Mateji w serii „Górskie marzenia” i praca na planie zajmowała jej cały dzień, ale nie stanowiło to dla niej problemu, ponieważ sprawiało jej to przyjemność. Jedyne, co ją obciążało, to brak czasu na regularny ruch. „Praktycznie nie trenowałam przez prawie 4 miesiące, więc zaczęłam przybierać na wadzę – bez względu na to, że jadłam zdrowo. Byłam zła na siebie, ale po prostu nie potrafiłam znaleźć czasu i dość silnej motywacji”.

Nawet najlepszy plan nie wystarczy, aby osiągnąć cel

Vesna wkłada teraz całą energię w naukę, ale chciała też być aktywna – dla lepszego samopoczucia i zdrowia. „Teraz czeka mnie nauka, nauka i jeszcze raz nauka. Ale nie da się siedzieć nad książką przez cały dzień. Właśnie dlatego ułożyłam sobie plan. Rano idę na szczyt Smarnej Góry, wracam i uczę się, a wieczorem wychodzę pobiegać. Czy go restrykcyjnie przestrzegałam? Nie”.

Nastolatka odkryła, że potrzebuje dodatkowej motywacji.

„Wypiłam BootBurn Active i poczułam przypływ energii”

Vesna potrzebowała planu B. „Po tym, jak mój ambitny plan nie wypalił, natknęłam się na ulotkę reklamującą BootBurn Active – napój, który przyspiesza spalanie tłuszczu i zwiększa efektywność ćwiczeń? Pomyślałam – okej, wypiję to, poczekam 30 minut, zobaczymy. Może poczuję przypływ energii i osiągnę swój cel bez problemów. I naprawdę spróbowałam. Po pierwszej dawce napoju poszłam na Smarną Górę. Nie dlatego, że musiałam to zrobić, ale dlatego, że poczułam się mocno zmotywowana i napełniona energią, którą musiałam jakoś spożytkować”.

Nastolatka była mile zaskoczona: „Cóż, mogę powiedzieć, że to niewątpliwie działa. Byłam szybsza niż kiedykolwiek wcześniej i przestałam się wstydzić tego, że nie realizuję swojego planu idealnie. To dobry początek, prawda?”

„Teraz każdego dnia towarzyszy mi BootBurn Active”

Vesna jest podekscytowana, ponieważ dzięki BootBurn Active traci na wadze. „Czuję się dużo lepiej niż wcześniej, również nauka przychodzi mi łatwiej”, mówi.

Jak działa BootBurn Active o mocy XXL? Jest to spalacz tłuszczu o naturalnym smaku mango, który podnosi poziom energii i zwiększa spalanie tłuszczu o 16%, szczególnie podczas ćwiczeń. Sprawia też, że nawet krótki trening skutkuje dłuższym i bardziej efektywnym działaniem. Dzięki zawartości naturalnych substancji, napój pobudza ciało do większego zużycia kalorii, nawet podczas snu.

„Moja rada? Zdrowa dieta, sport i SlimJOY”

Sympatyczna nastolatka stara się prowadzić zdrowy tryb życia i zwraca uwagę na dietę, a czasem martwi się, że coś robi źle. Twierdzi, że najważniejsze jest dla niej dobre samopoczucie, ale prawdą jest również, że każdy z nas lepiej czuje się w swoim ciele, jeśli je lubi. „Myślę, że każda kobieta, która traci na wadze i mieści się w wymarzony strój kąpielowy, czuje się świetnie. Zbliża się lato, więc najwyższy czas zrobić coś dla siebie. Moja rada? Zdrowa dieta, sport i SlimJOY”.