Vesna: „Jestem zachwycona NightBurn Extreme!”

„Nazywam się Vesna, jestem z Chorwacji i mam 38 lat. Wypróbowałam produkty SlimJOY około rok temu i byłam z nich bardzo zadowolona. Piłam NightBurn Extreme i CalorieSlim Strong.

Dzięki NightBurn zrzuciłam około 3 kg w ciągu 10 dni * bez konieczności rezygnacji z jedzenia".

Problem nasilił się zimą przez wieczorne podjadanie

Zimą Vesna ponownie miała nadmiar kilku kilogramów, a w domowej izolacji, bez regularnego ruchu zaczęło gromadzić się jeszcze więcej zbędnego tłuszczyku. 

Uznała, że NightBurn Extreme jest dla niej najlepszym wyborem. Zwłaszcza, że nie zawiera żadnych stymulantów, a odwrotnie - składniki poprawiające sen.

"Lubię produkty zawierające czosnek kambodżański, ale zwykle łączy się je z zieloną kawą i kofeiną i nie należy ich przyjmować po południu i wieczorem. Kocham jeść słodycze i zazwyczaj jestem głodna przez większość nocy. Ten produkt jest dla mnie idealny, ponieważ przyjmowany wieczorem, działa przez całą noc. Ponadto nie zakłóca snu, a jeśli zostanie przyjęty wieczorem (a nie tylko przed snem), skutecznie tłumi wieczorny głód i apetyt na słodycze”.

Efekty po 2 dniach*

„Po 2 dniach używania NightBurn Extreme zaczęłam tracić na wadze, mimo że nadal jem to samo. Waga zaczynała pokazywać mniej, chociaż na początku nie byłam wystarczająco aktywna i cały czas zaglądałam do lodówki. Jestem tym podekscytowana, więc nadal będę korzystać z tego produktu".

* [Działanie produktu może różnić się w zależności od osoby i może różnić się od opisanego na stronie internetowej. Nasze produkty nie są przeznaczone do zapobiegania ani leczenia jakichkolwiek chorób lub poważnych chorób.]