Trening w domu

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna nie tylko dla utrzymania dobrego ogólnego stanu zdrowia, ale też dla utraty wagi lub utrzymania jej na pożądanym poziomie. Nie oznacza to, że musisz codziennie odwiedzać siłownię albo basen. Kompletny trening możesz też wykonać w domu! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy plan ćwiczeń, które możesz wykonać samodzielnie w domu. Możesz wykonać wybraną sesję lub przejść przez wszystkie sesje po kolei dla całościowego, zbilansowanego treningu.

SESJA 1: Trening kardio

 1. Ćwiczenie: palcami prawej ręki dotknij lewej stopy, a następnie zmień stronę i dotknij prawej stopy palcami lewej ręki. Następnie podskocz, wyciągając ręce w górę na boki, jak do „pajacyka”. Teraz wykonaj klasycznego „pajacyka”: stań ze złączonymi stopami i ramionami luźno ułożonymi po bokach. Skocz, unosząc ręce w górę do boków i rozkładając nogi w rozkrok. Kolejnym skokiem wróć do pozycji wyjściowej.
 2. Ćwiczenie: zacznij od skoku w górę z wyciągniętymi w górę rękoma. Następnie zejdź na dół i przyjmij pozycję deski (to wyjściowa pozycja do pompki). Wytrzymaj tak przez 15 sekund.
   

Po 4 minutach możesz zrobić krótką przerwę i napić się wody.

SESJA2: Ćwiczenia na płaski brzuch

 1. Ćwiczenie: połóż się na plecach. Zegnij kolana pod kątem 90 stopni i postaraj się rozpłaszczyć brzuch tak, aby pomiędzy plecami a podłogą nie było przerwy. Umieść ręce za głową i unoś na zmianę lewe kolano do prawego łokcia, a prawe kolano do lewego łokcia.
 2. Ćwiczenie: zostań na podłodze. Unieś nogi pionowo w powietrze. Podnieś obie ręce i dotknij palcami stóp.
    

Po tej sesji możesz zrobić 1 minutę odpoczynku i napić się wody.

SESJA 3: Trening kardio

 1. Ćwiczenie: zacznij od wyskoku w górę z wyciągniętymi w górę rękoma. Zejdź na dół i ułóż się w desce (początkowa pozycja do pompek). Wytrzymaj 15 sekund.
 2. Ćwiczenie: stań prosto ze złączonymi nogami i ramionami ułożonymi po bokach. Skocz, unosząc ręce w górę do boków i rozkładając nogi w rozkrok. Kolejnym skokiem wróć do pozycji wyjściowej.
   

Po tej sesji możesz zrobić 1 minutę odpoczynku i napić się wody.

SESJA 4: Ćwiczenia na płaski brzuch

 1. Ćwiczenie: połóż się na plecach. Unieś nogi pionowo w górę. Podnieś obie ręce i dotknij stóp, napinając mięśnie brzucha.
 2. Ćwiczenie: aby wykonać ostatnie ćwiczenie, ustaw się w pozycji deski (pozycja wyjściowa do pompek). Napnij mocno mięśnie brzucha, aby utrzymać tę pozycję przez chwilę. Następnie przyłóż prawe kolano do lewego łokcia, a potem lewe kolano do prawego łokcia.

   

Wzmocnij swoje efekty - pakiet na 1 miesiąc

Kompletny 1-miesięczny program dla przebudowy sylwetki, stymulacji metabolizmu i redukcji tłuszczu raz na zawsze!

 • e-book z poradami i przepisami dla zdrowego stylu życia GRATIS,
 • zacznij wykorzystywać zgromadzony tłuszcz jako źródło energii,
 • eliminuj nadmiar wody i toksyn z ciała,
 • zwiększ ilość kalorii, które spalacz podczas treningu,
 • stymuluj metabolizm u uniknij efektu jo-jo.