Tosia: „Dzięki SlimJOY, jestem wreszcie szczęśliwa!”

Tosia, 20-letnia niania, podzieliła się z nami swoimi doświadczeniami z produktami SlimJOY, które odmieniły jej życie. Dzięki WaterOut Strong straciła 10 kg*. Oto jej historia: 

[Rezultaty mogą różnić się w zależności od indywidualnych predyspozycji. Dla skutecznego odchudzania ważna jest zdrowa dieta oraz aktywność fizyczna.]

Przed kuracją SlimJOY czułam się bardzo źle w swoim ciele

Przed rozpoczęciem stosowania WaterOut Strong czułam się ociężała i niepewna siebie. Nie mogłam znieść wzroku innych osób na moim ciele, ponieważ uważałam je za nieatrakcyjne. Miałam tego dość, dlatego postanowiłam zareagować. 4 miesiące temu odkryłam produkty SlimJOY na Faceboooku i zdecydowałam się podjąć wyzwanie.  

SlimJOY był puntem zwrotnym w moim życiu 

Zaczęłam pić WaterOut Strong i po dwóch tygodniach zauważyłam widoczną zmianę w moim ciele i samopoczuciu – czułam się lżej, nie podjadałam między posiłkami i byłam znacznie mniej głodna. A po kilku tygodniach stosowania moje ciało zaczęło wyglądać inaczej, a wreszcie zaczęłam je lubić. 

Poza tym, WaterOut pozwolił mi czuć się dobrze – byłam lżejsza, mój brzuch stał się płaski, pozbyłam się wzdęć. A wszystko to bez efektów ubocznych! 

Osiągnęłam swój cel dzięki SlimJOY 

Po kilku miesiącach wreszcie udało mi się osiągnąć swój cel – schudłam 10 kg! Wreszcie mam figurę, jaką chciałam i przestałam chować się za zbyt dużymi ubraniami. Zaakceptowałam siebie w 100%!

Nowa sylwetka nie jest jednak powodem, by pożegnać się ze SlimJOY. Aby trzymać formę nadal piję WaterOut Strong. Uwielbiam go!