„Używam produktów SlimJOY przed zawodami"

Tomáš T. jest reprezentantem Słowacji w zawodach triathlonowych. Triathlon trenuje od 3 lat, a od niedawna zaczął brać udział w europejskich pucharach i zajmować najwyższe pozycje w rankingach.

„W ciągu miesiąca schudłem 5 kg”

„Używam produktów SlimJoy przed okresem zawodów, aby stracić kilka zbędnych kilogramów. Z pomocą BootBurn Active zrzuciłem około 5 kilogramów w ciągu około miesiąca. Nie wiem dokładnie, ile centymetrów mniej miałem w talii, ale różnica była widoczna. Oczywiście prawidłowe odżywianie również odgrywało ważną rolę”.

Tomáš jest zachwycony efektem BootBurn Active, który pomógł mu spalić więcej tłuszczu, zarówno podczas treningu, jak i po nim.

„Czułem efekty natychmiast po rozpoczęciu”

Krótko po spożyciu produktu BootBurn Active Tomas zauważył, że miał mniejszy apetyt, przyspieszony metabolizm, a poziom energii pozostawał wysoki na dłużej.

Tomáš: „Polecam produkty SlimJoy wszystkim, którzy chcą schudnąć lub po prostu poprawić swoje wyniki sportowe i mieć więcej energii. Dla mnie, produkty są doskonałym wyborem w czasie zawodów”. 

BootBurn Active podczas jednego treningu pozwala spalać 16% więcej tłuszczu, 5 razy szybciej!*

  • zawiera 1000 mg najczystszej postaci L-karnityny na rynku, wyprodukowanej w Szwajcarii.
  • idealne połączenie składników natychmiast zaczyna spalać tłuszcz, a efekt utrzymuje się przez 4 godziny.
  • ma potrójne działanie: zwiększa temperaturę ciała, aby spalić tłuszcz, przekształca tłuszcz w energię i zwiększa siłę.
  • zawiera również kompleks witamin z grupy B, zapewniający więcej energii. Działa z ćwiczeniami lub bez.
* [Rezultaty mogą się różnić zależnie od osoby. Aby schudnąć, ważne jest zachowanie zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.]