W jaki sposób toksyny warunkują to, gdzie odkłada się Twój tłuszcz?

Tłuszcz gromadzi się głównie wokół Twojej talii? Brzuch wylewa Ci się znad paska, a uparte fałdki na plecach i boczkach nie chcą zniknąć pomimo diety? Dowiedz się, dlaczego tyjemy nierównomiernie i co zrobić żeby temu zapobiec! 


Lokalizacja tkanki tłuszczowej na ciele mówi wiele o Twoim stanie zdrowia i diecie. Duża ilość toksycznych i szkodliwych substancji w organizmie może objawiać się skłonnością do otyłości brzusznej. 

„Jestem najgrubsza w brzuchu i w pasie” 

Ciagle opuchnięte nogi? Uczucie ciężkości, wzdęcia i zaparcia? Łamliwe paznokcie, szara skóra i matowe włosy? A do tego wystający brzuch i duży obwód talii? Czy wiesz, że przyczyną tych wszystkich problemów może być nadmiar wody w organizmie? 

Zatrzymywanie wody sprzyja magazynowaniu toksyn. 

Nadmiar toksyn jest jedną z głównych przyczyn nadmiernej masy ciała. Tkankę tłuszczową zgromadzoną w miejscu, gdzie wody i toksyn jest najwięcej, bardzo trudno zgubić. Możesz ściśle przestrzegać diety, ostro trenować, a obwód Twojego brzucha nie zmieni się.

Groźne toksyny

Toksyny to szkodliwe substancje, które dostają się do naszego organizmu przez nieprawidłową, niezdrową dietę, oddychanie zanieczyszczonym powietrzem, picie nieodpowiedniej wody, także z niektórych kosmetyków oraz chemii, której używamy każdego dnia w domu. Codziennie jesteśmy narażeni na ich działanie i nie sposób ograniczyć ich negatywny wpływ do zera.

Gromadzą się we włosach, skórze i paznokciach, osłabiając je i odejmując ich naturalny blask. Szkodliwe substancje negatywnie wpływają też na swobodny przepływ krwi, przez co możemy czuć się ciężko i odczuwać senność oraz spadki nastroju. Co gorsza, toksyny lubią odkładać się w tkance tłuszczowej - a kiedy już tam są, blokują jej wydajne spalanie.

Jak temu zaradzić?

Raz na jakiś czas warto zrobić sobie detoks i oczyścić ciało od środka. Zwracaj uwagę na to, co jesz. Postaw na świeże, sezonowe i nieprzetworzone produkty i pamiętaj o piciu odpowiedniej ilości wody. Możesz sięgnąć też po sprawdzone i naturalne wsparcie.

Wypróbuj sprawdzonych składników aktywnych CactiNea™ i SensiDrain™. Obie substancje zostały opracowane przy współpracy z kobietami mającymi taki sam problem jak Ty. 

To naprawdę działa! 

Grupa kobiet testujących działanie CactiNea™ i SensiDrain™ straciła niepotrzebne kilogramy, spaliła tkankę tłuszczową i wyeliminowała nadmiar wody z organizmu. 

Oba składniki zostały wyprodukowane przy użyciu naturalnych ekstraktów z opuncji, sarsapilli i ostropestu plamistego, które wspomagają proces oczyszczania wątroby i redukują nadmiar wody w organizmie.

W połączeniu z herbatą java, pietruszką, karczochami  stanowią super-skuteczną broń przeciw dodatkowym kilogramom. Kobiety stosujące tę mieszankę pierwsze efekty zauważały już po 10 dniach! Twoje ciało w końcu będzie jędrne i szczupłe! 

Wszystkie te składniki znajdują się w naszym WaterOut Strong (ulepszona formuła). Dołącz do grona zadowolonych klientów!