Anna: „Szybko zrzuciłam 5 kilogramów!”

Anna Habras jest młodą mamą, która opiekuje się swoją rodziną i pracuje – natłok obowiązków sprawia, że wiecznie brakuje jej czasu dla siebie. Kiedy waga pokazała jej 18 kg więcej niż przed czterema laty, poczuła się naprawdę źle. Wiedziała, że musi coś zrobić, ale nie spodziewała się, że rezultaty nadejdą tak szybko.

„Po drugim porodzie moje życie stanęło na głowie: opieka nad dziećmi i troska o dom, praca i inne obowiązki… po prostu brakowało mi czasu na jedzenie, nie mówiąc już o ćwiczeniach. A kilogramów przybywało” - tak Anna wspomina najbardziej stresujące okresy w swoim życiu.

„Nosiłam szerokie ubrania, aby zamaskować dodatkowe kilogramy”

Anna przyznaje, że nie miała ochoty na ścisłą dietę w celu utraty wagi. „Czułam się okropnie we własnej skórze. Nosiłam szerokie ubrania, żeby schować po nimi tłuszcz wokół brzucha, bioder i pośladków”.

„Często podjadałam wieczorem”

Anna była niezadowolona ze swojego wyglądu, ale nie była też wystarczająco zmotywowana, aby dokonać w swoim życiu zmiany. Wpadła w błędne koło emocjonalnego objadania się, co skutkowało nieustannym przybieraniem na wadze. „Często sięgałam po przekąski i objadałam się nimi późnym wieczorem, co doprowadziło mnie do tego, że zaczęłam wstydzić się swojego ciała. Pilnie potrzebowałam zmiany”.

„Znalazłam to, czego potrzebowałam – napój NigtBurn XXL”

Po 10 latach Anna zmieniła dotychczasową pracę i zdecydowała, że nadszedł czas, aby pozbyć się zbędnych kilogramów. „Zaczęłam jeździć na rowerze i pić dużo płynów, a jednocześnie testowałam produkty, które miały pomóc mi stracić wagę. Odkryłam, że ich oferta jest olbrzymia! Jak dokonałam wyboru? Przeczytałam opinie ludzi na portalach społecznościowych i znalazłam coś, z czego inni są naprawdę zadowoleni – NightBurn o mocy XXL”. 

„Po 3 dniach zmęczenie znika, a trawienie się poprawia”

Anna piła NighBurn każdego wieczora, przed pójściem spać. Pierwsze efekty zauważyła po 3 dniach. „Budzę się z dużo większą energią i zniknęło chroniczne zmęczenie, które towarzyszyło mi w ostatnich latach! To nie wszystko, usprawniło się też moje trawienie!”.

„Po 3 tygodniach ubyło mi 5kg, przestałam też odczuwać głód”

Nie tylko poczuła przypływ sił witalnych, lecz także w ciągu 3 tygodni straciła aż 5 kilogramów! Znów odzyskała pewność siebie, a silna chęć nocnego podjadania zniknęła bezpowrotnie. „NightBurn zmienił moje życie, teraz mam dużo więcej pewności siebie, co oczywiście wpływa też na moje relacje z domownikami i kolegami z pracy”. 

Jak NightBurn pomógł Annie?

NightBurn o mocy XXL to napój, który pomaga w utracie wagi podczas snu. Zawiera 10 składników aktywnych, które redukują tkankę tłuszczową w trakcie Twojego nocnego wypoczynku. Hamują też apetyt, wspomagają trawienie i regenerują cały organizm. NightBurn pomaga w utracie wagi na wiele sposobów – nie pozwoli Ci się poddać.

Komu Anna poleca NightBurn o mocy XXL? 

„Polecam wszystkim tym, którzy borykają się z problemami podobnymi do moich, a szczególnie młodym mamom! Ten napój zmienił moje życie na lepsze i pozwolił mi wyrwać się z błędnego koła, w którym tkwiłam. NightBurn jest teraz częścią mojego codziennego życia!”.