Jak możesz osiągnąć szczuplejsze ciało od poniedziałku do niedzieli?

Zacznijmy od tego, co Ci nie na pewno pomoże i czego nie możesz zrobić: zapominanie o piciu w ciągu dnia! Tak postępuje wiele osób, a później narzekają, że czują się „napuchnięte”. Zbyt mało płynów w ciągu dnia to duży błąd. Dlaczego?

Za uczucie opuchnięcia odpowiada zbyt duża ilość zatrzymanej wody w  organizmie. Ale rozwiązaniem nie jest zaprzestanie picia! Choć czasem trudno to zrozumieć, nasz organizm zatrzymuje wodę (a my czujemy się jak balon) właśnie dlatego, że wypiliśmy za mało. W ten sposób broni się przed utratą jeszcze większej ilości tak ważnej dla niego wody.

Kiedy nasz wewnętrzny drenaż jest zablokowany, niemożliwa jest utrata wagi

Zawsze kiedy jesteśmy wzdęci, jest to konsekwencja zaburzenia procesu usuwaniu toksyn z organizmu. Sprawny układ limfatyczny pomaga w usuwaniu toksyn z komórek tłuszczowych. Każdego dnia odprowadza do dwóch litrów dziennie!

Kiedy jesteśmy opuchnięci, tkanka wywiera nacisk na małe żyły, co utrudnia dotarcie ważnych składników odżywczych do komórek. Krótko mówiąc, chodzi o sytuację, w której gromadzą się toksyny, a jednocześnie nie docierają składniki odżywcze – taka sytuacja powinna zostać wyeliminowana tak szybko, jak to możliwe. I tylko w ten sposób będziemy wyglądać szczuplej, ponieważ toksyny chętnie gromadzą się w komórkach tłuszczowych.

Latem woda może gromadzić się w ciele, utrudniając odchudzanie

Jeśli masz problemy z zatrzymywaniem wody w ciele, letnie upały są dodatkowym ciosem, ponieważ pod wpływem większego ciepła naczynia rozszerzają się. W związku z tym odpływ krwi w kierunku serca jest gorszy, powodując stagnację krwi i płynu. Krótko mówiąc, potrzebujesz pomocy, czegoś, co pobudzi układ limfatyczny.

WaterOut z mocą STRONG- naturalny drenaż, z którym stracisz pierwsze kilogramy w ciągu kilku dni

Pomocne w usuwaniu nadmiaru wody z organizmu są naturalne diuretyki, takie jak ortosyfon groniasty, opuncja figowa, korzeń sarsaparilli, pietruszki czy mniszka lekarskiego. Są to również główne składniki pysznego napoju malinowego WaterOut . Główną zaletą opatentowanej formuły CactiNea ™ jest to, że jest ona bogata w minerały, zwłaszcza potas, co zapobiega usuwaniu ważnych minerałów wraz z nadmiarem wody.

Kiedy pozbywamy się nadmiernej ilości wody z ciała, czujemy się od razu lżejsi – jakby ubyło nam kilogramów przez noc.

Z nadmiarem wody z organizmu usuwanych jest także wiele toksyn, które obciążają wątrobę.  Dzięki temu odciążona wątroba może zająć się metabolizmem tłuszczu, co należy do jednego z jej wielu zadań. Oznacza to, że zamiast je przechowywać, zacznie je spalać i zamieniać w energię.

Potwierdzone badaniami klinicznymi: zwiększone usuwanie nadmiaru wody o 27%

Badania kliniczne wykazały, że WaterOut zwiększa o 27% usuwanie nadmiaru wody i toksyn z organizmu oraz zmniejsza obrzęki i wzdęcia o 60%. Poprzez wzmocnienie funkcji układu limfatycznego i poprawę krążenia krwi, pomaga pozbyć się także cellulitu. To przepis na fajny plan na szczupłą sylwetkę w krótkim czasie.