Schudnąć z L-karnityną, czy to możliwe?

Czasami zdarza się, że nawet jeśli przestrzegasz zdrowej diety i spędzasz trudne godziny na siłowni, nie jesteś w stanie uzyskać oczekiwanych rezultatów… Być może wszystko, czego potrzebujesz to odrobina rozsądnej suplementacji!  

Co to jest L-karnityna?

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że L-karnityna nie jest stymulantem, ale naturalną substancją syntezowaną przez organizm. Jest produkowana w wątrobie i nerkach, a potem magazynowana w mięśniach szkieletowych, sercu i mózgu.

Mimo że L-karnityna jest wytwarzana przez nasz organizm, niezrównoważona dieta, zwiększony wysiłek fizyczne lub zmiany związane z postępującym wiekiem mogą spowolnić jej produkcję.

Uwaga na wybór suplementów diety z L-karnityną

Istnieją różne formy L-karnityny. Postać winianu L-karnityny jest najlepsza do poprawy metabolizmu tłuszczów, zwiększenia wydatku kalorycznego i wsparcia procesu odchudzania.

Nasza L-karnityna Pure 500 jest oparta na surowcu Carnipure – to wysokiej jakości winian L-karnityny pochodzący ze Szwajcarii. To suplement zgodny z zasadami diety wegańskiej, bez glutenu, GMO, laktozy i dodatku konserwantów oraz barwników.

Dlaczego warto wybrać L-Karnitynę Pure 500:

  • To spalacz tłuszczu, który wspiera metabolizm kwasów tłuszczowych, a tym samym produkcję energii.
  • Idealna synergia składników i dawek dla optymalnych rezultatów.
  • L-karnityna zawarta w suplemencie to najczystsza i certyfikowana forma L-karnityny. Szwajcarska najwyższa jakość produkcji.
  • Kapsułki roślinne nie zawierają żelatyny zwierzęcej.

Produkty dla Ciebie

SPALACZ TŁUSZCZU
-67%
Cena promocyjna 79,90 zł Cena regularna 239,70 zł
Zobacz produkt