Petra: "Osiągnęłam wymarzoną sylwetkę zaledwie w 1 miesiąc!"

Petra zdradziła nam, że jej przygoda z produktami SlimJOY była niczym przemiana w pięknego motyla – zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz. Oto jej historia.

„Lato zbliża się wielkimi krokami, dlatego też zdecydowałam się zacząć uprawiać sport. Ze względu na to, że do sezonu plażowego zostało niewiele czasu, a wcześniej nie miałam czasu na powrót do formy, zdecydowałam się przetestować i włączyć do swojej codziennej rutyny produkty SlimJOY”.

Żegnaj, nadmiarze tłuszczu

Petra zdawała sobie sprawę, że nie istnieje żaden cudowny eliksir, który pozwoliłby wymodelować sylwetkę z dnia na dzień, dlatego postanowiła na poważnie podejść do swojej misji letniej przemiany.  

„Zaczęłam ćwiczyć co najmniej 3 razy w tygodniu i zmieniłam swoją dietę. Produkty SlimJOY okazały się przy tym doskonałym wsparciem – pomogły mi pozbyć się tłuszczu nagromadzonego na pośladkach i udach. Dzięki nim przestałam również miewać napady głodu i ochotę na słodycze”.

Nasza bohaterka nie miała zbyt dużej nadwagi, co nie znaczy, że czuła się dobrze w swoim ciele. „Wiele osób mówiło mi, że nie muszę się odchudzać, jednak ja wiedziałam, że muszę w końcu pozbyć się tego irytującego tłuszczu z ud i pośladków”. Petra wyznaczyła sobie jasny cel i osiągnęła go – w zaledwie 1 miesiąc!

6 cm mniej w najbardziej problematycznym obszarze

A oto końcowe efekty przemiany naszej bohaterki: 

"W ciągu miesiąca straciłam 5 cm w udach, 6 cm w okolicach pośladków i 5 cm w obwodzie brzucha. Dzięki determinacji i dyscyplinie Ty również możesz osiągnąć to, co udało się mnie!"

Akcja = reakcja

Wybrane przez Petrę produkty odegrały kluczową rolę w procesie jej letniej przemiany! Ulubiony napój naszej bohaterki to Slimmiccino – pyszna kawa, która przyspiesza utratę wagi i proces spalania tłuszczu, dodaje energii i reguluje apetyt.

Petra zdecydowała się także na L-Carnitine Pure 1000 i AdipoSlim EXTREME: „naprzemienne stosowanie shotów i kapsułek sprawiło, że bardziej się pociłam, a tym samym czułam, że spalam więcej tłuszczu”.

Kobieta zauważyła, że odkąd zaczęła używać naszych produktów, czuła się mniej opuchnięta: „SlimJOY sprawdził się również podczas okresu, który zwykle powodował u mnie nieznośne i trudne do zwalczenia wzdęcia!”.

Jaki jest klucz do sukcesu?

Przyspieszenie procesu odchudzania, regularna aktywność fizyczna, detoksykacja i eliminacja nadmiaru wody. Aby móc osiągnąć jak najlepsze efekty, zajrzyj do oferty naszego sklepu internetowego – w szerokiej gamie produktów SlimJOY na pewno odnajdziesz sprzymierzeńców, którzy w naturalny sposób pomogą Ci osiągnąć pożądane rezultaty! Odkryj rozwiązania najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Produkty dla Ciebie

KAWA SPALAJĄCA TŁUSZCZ
-66%
Cena promocyjna 27,00 zł Cena regularna 79,90 zł
Zobacz produkt