Jaki jest sekret osób, które mogą dużo jeść, a wcale nie tyją?

Do tej pory zawsze mówiliśmy, że dotyczy to osób, które mają więcej mięśni, które mają szybszy metabolizm, które ćwiczą więcej ... Wszystko to prawda, ale co one mają ze sobą wspólnego? Co łączy te wszystkie osoby? Nie, to nie jest silna wola. To pewien hormon - adiponektyna.

O hormonach niekoniecznie wiele się pisze, ponieważ powszechnie uważa się, że to niełatwe do wyjaśnienia zagadnienie. Cóż, ich skomplikowane działanie jest naprawdę trudne do zrozumienia na poziomie molekularnym, więc nie opiszemy, W JAKI SPOSÓB działa adiponektyna. Każdy z nas może zrozumieć natomiast, ZA CO odpowiada w ciele.

Otyli ludzie mają mniej adiponektyny

Zacznijmy od tego, że hormony są substancjami, które przekazują różne informacje w całym organizmie. A adiponektyna jest hormonem, który – wyobraź sobie - powstaje w tkance tłuszczowej. Co ciekawe, otyli ludzie mają jej mniej. Jaka jest zatem jej rola w ciele? Adiponektyna mówi tkankom (tak, również mięśniom!), aby użyć dostępnego cukru we krwi dla energii - czyli tego, który jest spożywany z jedzeniem w postaci chleba, ziemniaków, makaronu, pierogów, krakersów ...

Jednocześnie adiponektyna intensyfikuje spalanie kwasów tłuszczowych i wykorzystywanie tłuszczu jako źródła energii.

Adiponektyna zachęca ciało do wykorzystywania cukru i tłuszczu jako źródła energii.

Teraz łatwiej można  zrozumieć, dlaczego twój przyjaciel może pochłaniać soczyste hamburgery bezkarnie. Badania wykazały między innymi, że adiponektyna pełni rolę ochronną w diecie wysokotłuszczowej: zapobiega gromadzeniu się tłuszczu w jamie brzusznej i narządach wewnętrznych, chroniąc serce i naczynia przed szkodliwymi tłuszczami (przed blokowaniem przez tłuszcz i zwężeniem żył, prowadząc do chorób układu krążenia/wylewu).

Krótko mówiąc, im więcej masz adiponektyny, tym mniej tłuszczu będziesz mieć na brzuchu, pośladkach i biodrach. Nie oznacza to, że możesz przesadzać i nie będziesz odczuwać żadnych konsekwencji. Oznacza to, że możesz sobie pozwolić na swoje ulubione jedzenie bez natychmiastowych, dodatkowych fałdek.

Dlaczego AdipoSlim z mocą XXL?

Najnowsze odkrycia dotyczące zwiększenia stężenia adiponektyny posłużyły do stworzenia nowej kapsułki AdipoSlim o mocy XXL.

AdipoSlim opiera się na sprawdzonym działaniu fitoskładników (antocyjanów, kapsaicyny, EGCG i innych katechin z zielonej herbaty i wzajemnym ich współdziałaniu) oraz witaminy B6 i po 12 tygodniach:

  • zmniejsza tłuszcz brzuszny o 50%,
  • zredukuje wagę ciała średnio o 3 kg,
  • zmniejsza szerokość pasma średnio 7 cm i bioder o - 6 cm !,
  • zwiększa zużycie tłuszczu o 33%
  • stymuluje spalanie tłuszczu przez 24 godziny.