5 wyszczuplających sztuczek na odchudzanie last-minute

Lato już trwa! Czy zdążyłeś już wypracować sylwetkę, o jakiej marzyłeś? Jeśli nie, to nie panikuj - wciąż jest czas! Przygotowaliśmy krótką listę prostych sztuczek, które możesz zrobić, aby zmieścić się w swoje ulubione letnie ubranie. Na koniec mamy dla Ciebie specjalną niespodziankę.

1. Wybieraj produkty z “ujemnymi kaloriami”

Chociaż nie ma takiej żywności, która faktycznie spaliłaby więcej kalorii niż zawiera, to produkty, które zużywają więcej kalorii do ich strawienia, nadal są dobrym pomysłem. Jeśli jesz dużo potraw, takich jak kapusta, seler, brokuły, sałata i jabłka, dłużej będziesz odczuwać sytość. A jeśli jesz hummus z dodatkiem selera zamiast chleba - korzyść jest oczywista: mniej kalorii = mniejsza waga.

2. Pij dużo wody

Wiemy, że słyszałeś to milion razy - ale to prawda! Oprócz tego, że woda ma kluczowe znaczenie w każdym procesie w naszym ciele, jest również naturalnym środkiem tłumiącym apetyt, może zmniejszyć ogólne spożycie kalorii i pomaga usuwać toksyny z organizmu, które gromadzą się w twoim ciele i powodują uczucie wzdęć, opuchnięcia i zmęczenia .

3. Trenuj – ale rób to mądrze

Nie musisz spędzać godzin na siłowni - kto ma na to czas? Krótkie 20-minutowe ćwiczenia działają świetnie - ale musisz zwiększyć ich intensywność. Proponujemy zdecydować się na trening interwałowy o wysokiej intensywności. Tylko 15-20 minut dziennie, a zobaczysz rezultaty w mgnieniu oka. Po treningu nie zapomnij o białku, aby wspomóc mięśnie.

4. Dopraw swoje dania 

Lubisz chilli? Pieprz cayenne? Jeśli nie, może to czas, aby włączyć te przyprawy do swojej diety? Kapsaicyna – odpowiedzialna za ostry smak chilli ma udowodniony pozytywny wpływ na metabolizm.  Lekkie podniesienie temperatury wewnątrz ciała powoduje, że spalasz więcej kalorii.

5. Schudnij ostatecznie z pomocą zestawu Slimjoy!

Możesz sprawić, by każda z tych wskazówek była wyjątkowo skuteczna dzięki naszym produktom! WaterOut EXTREME, który zapewni przepływ swobodny przepływ limfy i dzięki któremu pozbędziesz się nadmiaru wody, FatBurn EXTREME, który zamieni twoje treningi w sesje spalania tłuszczu i AdipoSlim EXTREME, który celuje w tłuszcz brzuszny, dzięki opatentowanemu ekstraktowi z papryczki chili 

Produkty dla Ciebie

KONTROLA ŁAKNIENIA
-61%
Cena promocyjna 35,00 zł Cena regularna 89,00 zł
Zobacz produkt