Schudnij na wiosnę – proste odchudzanie w 3 etapach

Wiosną chcesz oczyścić swoje ciało ze wszystkich odpadów i toksyn nagromadzonych podczas zimy, a także zrzucić nadmiar tłuszczyku. Marzec to idealny miesiąc, aby zadbać o swoją formę i sylwetkę. Przeprowadź wiosenne porządki także w swoim organizmie!

Jeżeli chcesz schudnąć przed nadejściem lat, musisz przeprowadzić 3-etapową kurację. 

Faza 1: detoksykacja 

Jest to etap przygotowawczy, w trakcie którego uaktywnią się enzymy wątrobowe – białka niezbędne do prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych. Enzymy te bezpośrednio neutralizują niektóre toksyny lub przekształcają je w formy pośrednie, które zostaną wyeliminowane w kolejnej fazie.  

Daj swojemu ciału coś dobrego – ToxBurn to naturalny suplement dla skutecznej detoksykacji.


Faza 2: drenaż 

Drenaż ma na celu eliminację toksyn i nadmiaru wody z organizmu. Rośliny takie jak opuncja, skrzyp polny, mlecz oraz karczoch, to idealni kompani detoksykacji organizmu poprzez żółć lub drogi moczowe. Jednocześnie składniki aktywne zawarte w tych roślinach uwalniają wątrobę ze zgromadzonych w niej zapasów tłuszczu i cukru (glikogenu) – wszystko to po to, aby pozbyć się nadmiaru kilogramów. 

Nasza rekomendacja: WaterOut Strong – bardzo skuteczny napój drenujący, który w swoim składzie zawiera 8 roślin z efektem drenującym. 


Faza 3: usuwanie tkanki tłuszczowej 

Trzecim krokiem jest wsparcie spalania nagromadzonej przez zimę tkanki tłuszczowej. Aby zmaksymalizować wydatek energetyczny w ciągu doby, musisz dostarczać do swojego organizmu antocyjany, katechiny i kapsaicynę. Są one niezbędne do produkcji hormonu szczupłych ludzi – adiponektyny 

Wszystkie te naturalne składniki znajdziesz w AdipoSlim Strong, który zwalcza złogi tłuszczu jak profesjonalista. 


Dodatkowa rada 

Aby zoptymalizować proces utraty wagi, unikaj podjadania między posiłkami, ogranicz produkty bogate w cukry i tłuszcze, a także ćwicz min. 3 razy w tygodniu po 45 minut.

UWAGA: Wybieraj tylko bezpieczne suplementy, których składniki pochodzą z bezpiecznych źródeł i zostały przebadane klinicznie. Jesteśmy przekonani o jakości naszych produktów, dlatego zapewniamy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy!