Przygotuj się na Nowy Rok!

Jeszcze tylko kilka dni! Rok 2020 stoi u progu! Czy jesteście gotowe na nowe cele i wyzwania?

W tym roku wypełnij swoją listę noworocznych postanowień prostymi celami, które będziesz w stanie realizować, krok po kroku. Spróbuj realizować przynajmniej jeden mały cel dziennie, a zobaczysz, że od razu poczujesz się lepiej i bardziej zmotywowana do wypełniania innych! Ale cokolwiek napiszesz, nie powinnaś brać na siebie zbyt wiele i nie robić wszystkiego naraz.

Oczywiście nie musisz wszystkiego wymyślać sama. Mamy dla Ciebie super świeże pomysły, aby ułatwić Ci Tworzenie najlepszej listy. Zatrzymaj się na chwilę i skup się na osobie, o której często zapominasz w swoim pracowitym życiu: na Tobie!

1. Zacznij jeść zdrowiej i z umiarem

Bądźmy szczere, po całym świątecznym kulinarnym szaleństwie ciało potrzebuje przerwy. Jeśli chcemy być wysportowane latem, to już czas, aby przemyśleć swój styl życia i coś zmienić. Zastąp świąteczny posiłek nieco mniejszym: to mały kroczek. Za każdym razem zmniejszaj ilość na talerzu i odczekaj, zanim sięgniesz po dokładkę. Szybko zauważysz różnicę!

2. Bądź bardziej aktywna

Tak, wiemy, że jest jeszcze zima i to nie pora na niektóre aktywności na świeżym powietrzu… ale już teraz postaw pierwszy krok! Zacznij od przyjemnego spaceru, tylko 10-15 minut, albo wykonaj kilka ćwiczeń w domu. Twoje ciało będzie Ci wdzięczne, poczujesz się znacznie lepiej, a wiosną będziesz gotowa na bardziej intensywny wysiłek i przygotowanie sylwetki do sezonu bikini.

3. Zadbaj o lepszy sen

Sen jest kluczowy dla naszego zdrowia,  a także dla osiągnięcia smukłej sylwetki. Jeśli nie śpimy zbyt dobrze, mamy apetyt na bardziej kaloryczne potrawy… wiesz, co dzieje się dalej – cyferki na wadze wędrują w górę. A tego nie chcemy! Postaram się spać co najmniej 7-8 godzin dziennie.

4. Bądź bardziej pewna siebie

Ok, wiemy, że jeśli z charakteru jesteś nieśmiała, nie możemy tego zmienić. Ale jeśli wyznaczysz sobie jakieś cele i zaczniesz nad sobą pracować, zwiększy się także Twoja pewność siebie. Każda zmiana widoczna na Twoim ciele doda Ci motywacji, aż w końcu uzyskasz zupełną satysfakcję z tego, jak wyglądasz.

5. Redukuj stres

Stres odgrywa dużą rolę w naszym życiu. Jeśli będziesz zestresowana, wszystkie wysiłki pójdą na marne. Spróbuj się zastanowić, czy naprawdę warto denerwować się niepotrzebnymi rzeczami (czy to pracą, uczelnią, nieporozumieniami z chłopakiem i przyjaciółmi). Czasami dobrze jest wprowadzić kilka drobnych zmian, aby poczuć się lepiej – zawsze stawiaj siebie i swoje zdrowie na pierwszym miejscu!

6. Naucz się być szczęśliwa

Ta decyzja jest w gruncie rzeczy związana z poprzednią. Naucz się kochać siebie i cieszyć się z małych rzeczy, nawet jeśli nie wszystko zawsze idealnie Ci wychodzi. Oczywiście, nie zawsze będziesz w stanie uniknąć rzeczy, które Cię zasmucają i denerwują. Staraj się podchodzić do nich spokojnie. Pamiętaj, że miną.

7. Wróć do swojej najlepszej formy

Chociaż nie możemy pomóc Ci w dotrzymaniu pierwszych 6 postanowień, daj z siebie wszystko! Jeśli zastosujesz się do powyższych wskazówek i zapewnisz sobie małą pomoc, Twoja forma będzie w tym roku najlepsza!

Aby wrócić do formy po świątecznym błogim lenistwie, skorzystaj z pomocy pakietu Body Transformation, który dzięki 3 silnym produktom odchudzającym całkowicie zmieni Twoją sylwetkę i zapewni dodatkową motywację!

Pakiet Żegnajcie Kilogramy to Twój najlepszy przyjaciel

W skład zestawu wchodzi naturalny diuretyk WaterOut, która pomaga usunąć z ciała nadmiar wody i oczyścić organizm ze wszystkich toksyn. Kapsułki WaterOut SRONG Night pomogą Ci poskromić wieczorny głód i zapanować nad nocnymi wycieczkami do lodówki. Podniosą jakość Twojego snu i ułatwią zasypianie, dzięki czemu nocna regeneracja stanie się dogłębna i wydajna. I wreszcie napój Boot Burn Intense, który wesprze Twoje treningi, ponieważ zamienia tłuszcz w energię i podnosi wydajność ćwiczeń!