31-letnia Nela: "Teraz z uśmiechem spoglądam w lustro!"

31-letni Nela nigdy nie należała do szczupłych osób, od szkoły średniej pojawiały się wciąż nowe kilogramy. "Najważniejsze w życiu dla mnie jest to, że urodziłam córkę". Nadmiar kilogramów poważnie wpływał na samoocenę i poczucie własnej wartości Neli, szczególnie że z każdym rokiem, gdy kupowała coraz to większe rozmiary ubrań. "Kiedy nie ma już ubioru w sklepach odzieżowych, wiesz, że najwyższy czas coś zmienić". Była jedną z wielu, której SlimJOY XXL pomagał w czasie wielkiej transformacji. Po 8 tygodniach straciła 10 kilogramów, zeszczuplała o 10 centymetrów w pasie i straciła 7 centymetrów w biodrach.

Nela była młodą pracującą mamą, która musi godzić obowiązki służbowe z życiem rodzinnym. W takich przypadkach zawsze brakuje wolnego czasu, a stres występuje aż w nadmiarze. "Z zawodu jestem księgową, moja praca jest często bardzo stresująca i wyczerpująca". W takich okolicznościach jeszcze trudniej jest schudnąć, ponieważ ciało blokuje uwalnianie tłuszczu.

"Próbowałam setek różnych diet odchudzających"

Podobnie jak wiele innych osób walczących z nadwagą, Nela próbowała różnych diet. Ale za każdym razem, gdy po pierwszych efektach waga zatrzymywała się w jednym punkcie i nie spadała dalej, Nela od razu rezygnowała z dalszej diety. "Kiedy waga nagle zatrzymywała się i kiedy nie było takiego postępu, jak tego oczekiwałam, rezygnowałam i znów zaczynałam <<normalnie>> jeść, wracając do starych przyzwyczajeń. W konsekwencji wszystkie stracone wcześniej kilogramy wróciły z powrotem w nadmiarze”.

"W ciągu dwóch dni nie było już widać brzucha. Niesamowite!"

Chociaż Nela spodziewała się dobrych wyników, nie spodziewała się ich aż tak szybko. Używając WaterOut z mocą XXL, „opuchlizna rąk i nóg zniknęła w ciągu dwóch dni". Już od samego poczatku odchudzania z produktami SlimJOY Nela była pod wrażeniem: "SUPER! Zniknęły również wzdęcia brzucha i poprawiło się trawienie. Niewiarygodne!" To oczywiście dodało jej dalszej motywacji i  bardzo potrzebnej zachęty do wytrwania na dobrej drodze.

"Samopoczucie nigdy nie było lepsze"

Podczas gdy ludzie zazwyczaj narzekają na brak energii i głód podczas odchudzania, ci, którzy wybierają produkty SlimJOY, mają zupełnie inne doświadczenia: "Moje samopoczucie nigdy nie było lepsze, czułam się tak lekko. Mój poziom energii widocznie się zwiększył, a czasem tak bardzo mi jej brakowało."

W ciągu dnia poziom energii i przyspieszone spalanie tłuszczu zostały podniesione przez zastosowanie kaspułki AdipoSlim z mocą XXL.

"Dobre wyniki dają mi motywację na przyszłość"

Nela jest szczególnie pod wrażeniem tego, że odchudzanie przy pomocy produktów SlimJOY jest tak proste, że napoje są bardzo smaczne i bez cukru, i że nie ma już głodówki. "Zdecydowanie wiele się nauczyłem z tego doświadczenia. W szczególności tego, że istnieje prostszy sposób na utratę kilogramów - z pomocą linii produktów SlimJOY XXL. "Dzięki kapsułkom AdipoSlim z XXL straciłam 10 kg, 10 centymetrów wokół brzucha – po 2 centymetry tygodniowo w zaledwie 8 tygodni! "Dobre wyniki, oczywiście, dają mi motywację na przyszłość."