Napój, który niszczy tłuszcz

Szklanka tego orzeźwiającego napoju z papają przed treningiem lub po obiedzie pomaga szybciej stopić tłuszcz. Dowiedz się, dlaczego!

Spalacz tłuszczu

Na pewno słyszałeś już o tak zwanych pokarmach spalających tłuszcz. Są to pokarmy, które stymulują metabolizm za pomocą termogenezy – procesu, w którym organizm wytwarza ciepło i w ten sposób spala tłuszcz.

Najlepszym jedzeniem do podniesienia spalania tłuszczu jest zdecydowanie papaja. Ma przyjemny słodki smak i atrakcyjny kolor, kryje w swoim wnętrzu składnik zwany papainą, który może przynieść cudowne korzyści naszemu organizmowi. Wiele jego zalet dla ogólnego zdrowia jest już dobrze znanych, najważniejsze to:

  • Usprawnia tranzyt jelit i pomaga prawidłowo przyswajać składniki odżywcze z produktów, które spożywamy,
  • Ma wysoką zawartość błonnika, który zmniejsza wchłanianie cholesterolu do krwi,
  • Jest pomocna w przypadku zaparć – włókna błonnika są przy tej dolegliwości naprawdę pomocne i, jak wspomniano wyżej, papaja zawiera ich znaczącą ilość,
  • Jest świetnym środkiem moczopędnym i przeciwutleniającym, ma wysoką zawartość włókien roślinnych i bardzo mało kalorii,
  • Zawiera również zapas witamina A, C, B, wapnia, żelaza i fosforu.

Właściwości papai w spalaniu tłuszczu

Papaja zawiera składnik zwany papainą, który ma właściwości spalania tłuszczu. W rzeczywistości substancja ta może wspomagać trawienie i przyspieszać metabolizm, ponieważ rozkłada białka zawarte w żywności po dotarciu do żołądka.

Ponadto papaina ma również działanie moczopędne i antycellulitowe. Kwasy organiczne pełnią funkcję moczopędną, dzięki czemu skutecznie zwalcza zatrzymywanie płynów – przyczynę cellulitu. Kiedy cellulit osiąga szkodliwy poziom w tkankach, powoduje stany zapalne na powierzchni, powodując nieatrakcyjny efekt skórki pomarańczowej.

Wszystko w jednym napoju

Wszystkie te właściwości można odnaleźć w napoju nowej edycji FatBurn EXTREME, który wspiera spalanie tłuszczu. Ten pyszny napój zawiera 1000 mg najczystszej na rynku L-karnityny produkowanej w Szwajcarii i pomaga utrzymać wysoki poziom energii. Oprócz L-karnityny zawiera również 1000 mg yerba mate i 700 mg guarany w jednym napoju.

Napój działa termogenicznie, ponieważ zawiera 3 najwyższej jakości termogeny, które zwiększają temperaturę wewnętrzną i przyspieszają spalanie tłuszczów podczas aktywności fizycznej, nawet na kilka godzin po treningu. Skorzystaj z efektu spalania tłuszczu FatBurn EXTREME. Kup teraz i oszczędzaj!

Produkty dla Ciebie

SPALACZ TŁUSZCZU
-63%
Cena promocyjna 37,00 zł Cena regularna 99,90 zł
Zobacz produkt