Juliana: „Miałam 1 miesiąc, aby poprawić formę…”

„Chciałam schudnąć przed wyjazdem na miesiąc miodowy na Kubę. Dzięki SlimJOY udało mi się!”

Cześć! Nazywam się Juliana i od kilku lat jestem klientką SlimJOY. Teraz zostałam entuzjastyczną redaktorką portugalskiego oddziału SlimJOY. Uwielbiam pracować z produktami, które pomogły mi osiągnąć moje cele i były częścią pozytywnej zmiany w moim stylu życia. Sprawdziłam te produkty na samej sobie, dlatego z przyjemnością opowiadam o swoich rezultatach.

 * [Rezultaty mogą różnić się w zależności od indywidualnych predyspozycji. Dla skutecznego odchudzania ważna jest zdrowa dieta oraz aktywność fizyczna.]

Przez 20 lat zmagałam się z efektem jo-jo. Cała moja rodzina ma nadwagę i bardzo szybko tyję, wystarczy niemal, że pomyślę o jedzeniu! Podczas studiów przybrałam na wadze 18 kilogramów, a kiedy byłam w ciąży ze swoją córką – aż 27 kilogramów!

Nadwaga nigdy nie pojawia się bez „efektów ubocznych”, przynajmniej u mnie towarzyszy jej zmęczenie, brak energii i problemy skórne. Ciągłe przemęczenie i brak energii sprawiały, że ciągle miałam kiepski nastrój. W dodatku na mojej twarzy pojawiał się trądzik.

Całe życie spędziłam naprzemienne przybierając na wadze i chudnąc, moja szafa pękała w szwach od ubrań w różnych rozmiarach i na różne pory roku – ubrania dla Julianny z 53kg, dla Julianny z 60kg, dla Julianny z 68kg itd.. Miałam już dość tego ciągłego tracenia i przybierania na wadze! To błędne koło trwało od 15 lat!

Zmiana – moja teściowa powiedziała, że straciła 10kg*

Poznałam SlimJOY i jego działanie dzięki mojej teściowej. Udało jej się zrzucić ponad 10kg i chciałam koniecznie wiedzieć, jak tego dokonała! Odpowiedziała: „Codziennie stosuję produkty SlimJOY i zjadam łyżkę oleju z orzechów włoskich”.

Postanowiłam spróbować! Chciałam schudnąć… Właśnie kupiłam bilety lotnicze na Kubę. Lubię podróżować, a ta podróż była wyjątkowa, to był mój miesiąc miodowy! Kiedy wyszłam za mąż nie mogliśmy od razu wyjechać z powodu moich studiów, więc przełożyliśmy podróż na później.

Zaczęłam od stosowania kapsułek SlimJOY i przerywanego postu. Śniadanie było moim najobfitszym posiłkiem w ciągu dnia. Zamieniłam chleb na miskę owsianki, a na lunch zjadałam gotowane słodkie ziemniaki zamiast makaronu i ryżu.

Wyniki – „W ciągu 1 miesiąca zrzuciłam 6 kilogramów!”*

W ciągu zaledwie jednego miesiąca schudłam 6 kilogramów! Stosowanie SlimJOY zapewnia znacznie szybsze wyniki odchudzania. Oczywiście byłam jeszcze bardziej podekscytowana i zmotywowana do dalszych zmian. Na początku zauważyłam też poprawę swoich sił witalnych i energii, a w konsekwencji także nastroju.

Podróż była świetna! Spędziliśmy 22 dni na Kubie, odwiedziliśmy różne miasta w różnych regionach kraju, słuchaliśmy i tańczyliśmy salsę w Hawanie, próbowaliśmy wspaniałego jedzenia i relaksowaliśmy się na rajskich plażach!

Od powrotu z podróży SlimJOY został moim partnerem życiowym. Lubię być szczupła, bo tak się czuję! Mam znacznie więcej energii i mam wrażenie, że wszystko jest teraz lepsze. Poprawił się mój nastrój, biegam w tę i z powrotem z córką, spotykam się z mężem ;).

SlimJOY pomógł mi całkowicie zmienić styl życia. Wiodę teraz życie lepszej jakości i mam z niego dużo więcej zabawy! Unikam jedzenia przetworzonych produktów i nie przerywam postu, ale wczoraj poszedłem na romantyczną kolację z mężem bez poczucia winy! Nie boję się już efektu jo-jo.

Kiedy zaczęłam pracować w SlimJOY, każdego ranka piłam WaterOut STRONG, a rezultaty były niesamowite! Po zaledwie 3 dniach moje spodnie stały się luźniejsze.

Dzięki SlimJOY mogłam nareszcie wreszcie wprowadzić w życie zmiany swojego stylu życia. I jestem bardzo zadowolona z wyników. Jestem zdrowsza, pełna energii i czuję się dużo lepiej!

Spróbuj też! Ciesz się ciałem! Ciesz się życiem!