Mateusz: „Nie jestem już zawstydzony, kiedy idę na siłownię!”

Mateusz: „Nie jestem już zawstydzony, kiedy idę na siłownię!”

Jeszcze do niedawna Mateusz słynął z bardzo dużej nadwagi: kiedy zdecydował się schudnąć, ważył 108 kilogramów, czyli 25 kg więcej niż powinna wynosić jego zdrowa waga. Po półtora miesiąca przyjmowania produktów SlimJOY z mocą XXL jego pewność siebie i samoocena wyraźnie wzrosła: schudł pierwsze 8 kilogramów, stracił 9 centymetrów w talii i około 12 centymetrów wokół bioder.

Jeśli mielibyśmy opisać życie taksówkarza z jednym słowem, nie bylibyśmy dalecy od prawdy, gdybyśmy mieli powiedzieć - nieuporządkowane. Różne godziny pracy, nawet późno w nocy, często trudni klienci, codzienny stres, nieregularne jedzenie, fast foody, praca siedząca... Mateusz to rozumie, ponieważ od dłuższego czasu jeździ taksówką w dużym mieście. "Jako dziecko miałem problemy z nadwagą, więc walka z nadmiernymi kilogramami stanowi całe moje życie", mówi. Chociaż już kilkakrotnie tracił na wadze, zgubione kilogramy zawsze wracały.

„Słyszałem wiele dobrego o produktach SlimJoy, dlatego zdecydowałem się spróbować”

Mateusz tym razem był zdeterminowany, by osiągnąć wyznaczone cele. Tym razem postanowił osiągnąć wagę zgodną z jego budową ciała i wzrostem. Mateusz znał produkty SlimJoy z opowiadań swoich znajomych: „Słyszałem wiele dobrego o produktach SlimJoy, dlatego zdecydowałem się spróbować”.

"Czułem się lżej już po pierwszym tygodniu i miałem więcej energii"

Mateusz zauważył pierwsze zmiany w swoim samopoczuciu już po pierwszym tygodniu stososwania produktów SlimJoy. Miał też więcej energii bez potrzeby picia napojów energetycznych i podjadania kebabów, co zdarzało mu się często, gdy  chciał pracować całą noc.

Na początku najbardziej pomogły mu produkty WaterOut z mocą XXL i BootBurn Active z mocą XXL. Pierwszy działa jak naturalny diuretyk i odprowadza nadmiar wody z organizmu, eliminując w ten sposób obrzęki i wzdęcia. Drugi to spalacz tłuszczu, który jednocześnie podnosi poziom energii. Wielką zaletą jest to, że działa również w przypadku pracy siedzącej, co jest ważne dla Mateusza, który spędza wiele godzin w taksówce.

"Tym razem stwierdzam, że odchudzanie jest naprawdę łatwiejsze"

Mateusz znalazł również ważnego sojusznika w kapsułkach AdipoSlim o mocy XXL, które pobudzają spalanie tłuszczu w ciele i zapobiegają gromadzeniu się nowych. "Tym razem stwierdzam, że odchudzanie jest naprawdę łatwiejsze. I wiem, co mówię, ponieważ próbowałem już tyle razy! "

Kolejna zmiana to mniejszy problem z zasypianiem, niezależnie od godziny, o której Mateusz kładzie się do łóżka. Jak sam mówi, wypija przed spaniem szklankę NightBurn z mocą XXL, która go wycisza i kładzie się spać. "Dużym zaskoczeniem było dla mnie to, że nie jestem już głodny jak wilk, kiedy kładę się spać. Teraz szybko i bezproblemowo zasypiam, a budzę się wypoczęty.” Jak działa NightBurn z mocą XXL? Nie tylko pozwala się wyciszyć i lepiej spać,  ale także zapobiega wieczornym atakom głodu i zwiększa spalanie tłuszczu podczas snu.

"Po moich wynikach widzę, że jestem na dobrej drodze"

Rezultaty odchudzania zachęcają Mateusza do dalszej walki o szczupłe ciało. Wie, że jest na właściwej drodze. "Teraz wiem, że mogę osiągnąć jeszcze więcej. Czuję się znakomicie!