Lucille: Po przetestowaniu mnóstwa produktów w końcu znalazłam to, czego szukałam przez tyle czasu!

29-letnia Lucille podzieliła się z nami swoją niesamowitą transformacją. Straciła 8,6 kg* dzięki pakietowi Żegnajcie, Kilogramy!, który zawiera WaterOut STRONG, BootBurn STRONG  oraz WaterOut STRONG Night. Oto jej opowieść.

Produkty, które zmieniły wszystko

Zaczęłam używać produktów SlimJOY we wrześniu 2019 roku za poleceniem mojej kuzynki, która wypróbowała słynny WaterOut STRONG. Powiedziała mi, że produkt u niej zadziałał. Po tym, jak wypróbowałam inne marki i żadna nie dała mi rezultatów, postanowiłam dać temu szansę. Nie miałam nic do stracenia!

Po trzydziestce coś się we mnie zmieniło

30 lat to wiek, który wzbudził we mnie niepokój. Nagle zapragnęłam czuć się dobrze fizycznie i psychicznie. Chciałam schudnąć, więc obiecałam sobie, że zrzucę 15 kilogramów* przy pomocy SlimJOY.

* [Rezultaty mogą się różnić zależnie od osoby. Aby schudnąć, ważne jest zachowanie zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.]

Waga ruszyła w dół już pierwszego miesiąca: 5 kg* mniej

Efekty były szybkie – po pierwszym tygodniu poczułam się znacznie mniej wzdęta. Ku mojemu zaskoczeniu po zaledwie 1 miesiącu użytkowania waga pokazała 5 kg* mniej! Oczywiście zwracałam uwagę na dietę i uprawiałam sport, ale jestem przekonana, że bez pomocy pakietu Żegnajcie, kilogram! nie straciłabym tak dużo wagi w tak krótkim czasie.

W ciągu 3 miesięcy zrzuciłam 8,6 kg* bez rezygnacji z jedzenia, które kocham najbardziej.

WaterOut STRONG, BootBurn Active STRONG i WaterOut STRONG Night pomogły mi stać się osobą, którą chcę być.

Dzięki tym produktom odchudzającym nie czuję już potrzeby jedzenia między posiłkami. Te trzy produkty są niesamowite, polecam je każdemu, kto chce uzyskać widoczne wyniki w ekspresowym tempie. Jestem jedną z tych, którzy tracą motywację z dnia na dzień, jeśli nie widzą rezultatów.

Oczywiście, nie żałuję

Dziś mogę nosić ubrania o rozmiar mniejsze*. Czuję się znacznie lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Mój mąż też jest zadowolony, gratuluje mi i wspiera. Również przyjaciele o rodzina zauważyli różnicę, a ja jestem w pełni usatysfakcjonowana i mam ogromną motywację, żeby nie przestawać.

Osiągnę swój cel!

Wciąż mam kilka kilogramów do stracenia, ale jestem zmotywowana, ponieważ wiem, że produkty SlimJOY mi pomogą. Próbowałam już wielu produktów, ale w końcu znalazłam te, które przynoszą efekty, więc będę kontynuować, aż osiągnę swój ostateczny cel.