Lekarze chwalą, wszyscy widzą zmianę - poznaj historię Łukasza

W ciągu swoich 70 lat Łukasz zrobił już wiele rzeczy w swoim życiu. Nadal ma dużo zapału i chęci, by próbować nowych doświadczeń. Rysuje, a ostatnio zaczął rzeźbić i układać mozaiki z fornirów i kamieni. Wszystko pięknie, poza jednym: lekarze od lat powtarzali mu, że musi zrzucić wagę, ponieważ 115 kilogramów i 134 centymetry w okolicy brzucha to po prostu zbyt dużo. Po 2 miesiącach przyjmowania AdipoSlim Łukasz ważył 16 kilogramów mniej i jest zdecydowany kontynuować!

Łukasz był przyzwyczajony do nadwagi, ale z niepokojem obserwował pojawiające się duszności, ból kolan i trudności w zakładaniu butów. Ponieważ uczestniczy w wielu przedstawieniach teatralnych, kostiumy stały się dla niego zbyt kosztowne. "Problemem była garderoba, ponieważ miałem kostiumy w rozmiarach od 50 do 58.”

„Wyobraź sobie, jak to jest funkcjonować, gdy twoja fizyczność bardzo cię ogranicza, a z każdym dniem czujesz coraz większy ból”

Łukasz opowiada pół żartem pół serio, co przeważyło, że postanowił schudnąć. "Kiedy zabiera cię pogotowie i pisze w kwestionariuszu: <<Przyszedł do nas 70-letni dżentelmen z setkami chorób>>, to daje do myślenia, zwłaszcza jeśli stajesz się fizycznie ograniczony i każdego dnia odczuwasz większy ból."

„Zbyt dużo pracy a za mało uwagi poświęconej swojemu życiu”

W taki sposób Łukasz podsumowuje powody gromadzenia dodatkowych kilogramów:  Pojawiły się na długo przed emeryturę. Po przejściu na emeryturę Łukaszowi postawiono oficjalną diagnozę: wypalenie zawodowe.  "Mój dzień wyglądał tak: głównie praca siedząca, nieregularna dieta, pierwszy posiłek często wieczorem, brak  wypoczynku, częsty stres, późna praca, podjadanie w nocy w domu, bezsenność ..." Łukasz wiedział, że musi coś zrobić w kierunku poprawy zdrowia i lepszego samopoczucia.

Stosowane diety kończyły się efektem jo-jo

Łukasz narzekał, że mogłaby powstać niezła kartoteka z jego zmaganiami w odchudzaniu. „Chudłem już w życiu niemal tyle razy, ile mam lat.”  Jak sam mówi, zawsze wracał jednak do starych przyzwyczajeń i niezdrowego stylu życia. Teraz, w wieku 70 lat, jest zdeterminowany, aby zmagania z dodatkowymi kilogramami były ostatnimi. Chce żyć lepiej i z większą lekkością podczas jesieni swojego życia. Zdecydował się wypróbować AdipoSlim z mocą XXL.

„Muszę dobrze zapiąć spodnie, żeby mi nie opadły”

Po 2 miesiącach utraty wagi dzięki SlimJOY z mocą XXL Łukasz jest bardzo zadowolony.  Nic dziwnego, skoro stracił aż 16 kilogramów, 20 centymetrów w talii, a wokół bioder jest węższy o 9 centymetrów! "W rzeczywistości jest coraz łatwiej, oddychanie jest naprawdę łatwiejsze. Spodnie są nie tylko luźne, ale muszę je dobrze zapiąć, żeby mi nie opadły.”

„Wszyscy zauważyli zmianę”

Oczywiście wszyscy za  zauważyli zmianę u Łukasza, ale najbardziej cieszą pochwały lekarzy, wśród których są: ortopeda, pulmonolog, gastroenterolog, kardiolog, a także lekarz rodzinny. Teraz celem Łukasza jest utrata dodatkowych kilogramów i powrót do wypraw po górach. Ostatni raz chodził po górach 10 lat temu.