Krystian, 38 lat: „SlimJOY spełnił swoje obietnice!”

38-letni Krystian pracuje w biurze, dlatego większość dnia spędza w pozycji siedzącej. Brak czasu na przygotowanie posiłków sprawiał, że w porze lunchu sięgał po szybkie, niezdrowe jedzenie. Do tego koledzy codziennie częstowali go ciasteczkami, czekoladą i innymi słodkościami, którym trudno się oprzeć. Słone przekąski, fastfoody, obfite i nieregularne posiłki… Wszystkiego, z wyjątkiem zdrowego jedzenia i ruchu, było zbyt dużo. Dzisiaj życie Krystiana wygląda zupełnie inaczej!

„Komu chce się iść na trening po ponad 8 godzinach spędzonych za biurkiem? Po wyjściu z pracy marzyłem tylko o kuflu piwa i dobrym filmie!” 

Taki tryb życia musiał niestety poskutkować dodatkowymi kilogramami. Nadwaga zaczęła utrudniać Krystianowi życie codzienne.  

„Kiedy byłem młodszy, mogłem jeść wszystko a waga i tak stała w miejscu. Jadłem dużo, niezdrowo i wciąż byłem szczupły. Odkąd znalazłem stałą pracę, mój brzuch powiększał się z roku na rok.” wspomina Krystian. W pewnym momencie mężczyzna dostrzegł, że codzienne czynności zaczęły mu sprawiać problem. Chodzenie po schodach, schylanie się, czy kucanie stały się ogromnym wysiłkiem. Podczas siedzenia odczuwał ból pleców. Zrozumiał, że powinien schudnąć. 

„Znajomi mówią mi, że jestem o połowę mniejszy…” 

Pewnego dnia Krystian zobaczył w internecie reklamę produktów SlimJOY. To był moment przełomowy. 

„Zobaczyłem reklamę i stwierdziłem, że warto spróbować. Może uda mi się zrzucić wagę szybciej…” 

 Pięć miesięcy później, mówi z uśmiechem: „SlimJOY spełnił swoje obietnice! Znajomi mówią mi, że jestem o połowę mniejszy”. 

Krystian jest zadowolony z działania wszystkich produktów marki SlimJOY, ale podkreśla, że napoje WaterOut i BootBurn ACTIVE byly dla niego największą pomocą.

„Żaden inny produkt nie okazał się tak skuteczny, jak WaterOut i BootBurn ACTIVE o mocy XXL. Pijesz owocowy napój i spalasz tłuszcz. Czy można chcieć czegoś więcej?” 

W jaki sposób Krystian odniósł sukces? 

Napój WaterOut XXL został stworzony na bazie naturalnych substancji. Jego codzienne stosowanie otwiera drogę do skutecznego odchudzania, ponieważ już w ciągu kilku dni pozwala pozbyć się opuchlizny i wzdęć

Badania kliniczne wykazały, że WaterOut XXL zwiększa redukcję wody i toksyn, przy czym nie wypłukuje witamin i minerałów niezbędnych dla naszego zdrowia. Jest to ważna zaleta wyróżniająca SlimJOY WaterOut XXL spośród innych diuretyków dostępnych na rynku. Przygotuj swój organizm do dalszego odchudzania!

Mamy dobrą informację dla wszystkich kobiet - napój WaterOut XXL, dzięki zawartości ekstraktu z z winorośli, skutecznie redukuje cellulit wodny

Napój BootBurn ACTIVE XXL zawiera doskonałą szwajcarską L-karnitynę, która pobudza organizm do korzystania z własnych zapasów tkanki tłuszczowej i przemieniania ich w energię. Badania wykazały, że stosujący ją użytkownicy stracili więcej tłuszczu i zużyli więcej energii podczas ruchu. Oznacza, że podczaskrótszej aktywności, spalili dokładnie tyle kalorii, co podczas długiego treningu.  

BootBurn ACTIVE XXL działa nawet w tedy, gdy Ty odpoczywasz lub oglądasz telewizję, ponieważ w naturalny sposób podnosi temperaturę ciała. 

Ty też możesz odnieść sukces, ale musisz zrobić pierwszy krok. Dzięki SlimJOY początek odchudzania będzie łatwiejszy, a wyniki będą widoczne już po tygodniu.