„Kilogramy leciały w dół”

„Jestem pielęgniarką, dlatego moje posiłki są bardzo nieregularne i jest mi trudno utrzymać właściwą dietę. W efekcie dodatkowe kilogramy pojawiały się w mgnieniu oka, a wieczorami dręczyły mnie napady głodu, opowiada 30-letnia Patrycja. Z polecania przyjaciółki, Patrycja kupiła WaterOut Strong Night, który przyspiesza utratę wagi, i postanowiła go przetestować. „Liczyłam, że osiągnę szybkie efekty – nie pomyliłam się!” 


Dodatkowe kilogramy towarzyszyły mi przez większość życia. Podobnie, jak większość kobiet, miałam problem żeby zgubić chociaż jeden nadprogramowy kilogram. Moje problemy potęgowało nieregularne jedzenie i stres, który towarzyszył mi każdego dnia w pracy” – wyjaśnia. 

Patrycja, która oprócz pracy zawodowej opiekuje się także dziećmi, nie mogła sobie pozwolić na zachowanie właściwego reżimu żywieniowego. Wiedziała jednak, że musi coś zrobić, ponieważ jej życie zamieniło się w koszmar – „Ciągle czułam się wzdęta, zmęczona i nie miałam na nic siły. Zaczęłam zawalać obowiązki.” Kobieta potrzebowała czasu dla siebie i odnalezienia pasji, która pozwoli jej się odciąć od stresu. „Odkryłam, że spacery bardzo mnie relaksują. Od tej chwili w każdej wolnej chwili idę przejść się po świeżym powietrzu.”  

„Potrzebowałam czegoś, co działa natychmiast, ponieważ bardzo łatwo tracę motywację.” 

Patrycja zdecydowała się wypróbować WaterOut Strong Night, który to poleciła jej przyjaciółka. „Kasia z własnego doświadczenia wiedziała, że żaden inny suplement nie działa tak szybko, jak WaterOut Strong Night, a ja potrzebowałam natychmiastowych efektów”. Patrycja pełna nadziei spróbowała suplementu, jednak efekty nawet przerosły jej oczekiwania. „Pomimo, że słyszałam wiele pochwał od Kasi na temat WaterOut, a także przeczytałam w internecie wiele pozytywnych opinii, to byłam zaskoczona, że efekty pojawiły się tak szybko!” 

„To, jak szybko zmniejszały się liczby na wadzę było zaskakujące!” 

Patrycja była podekscytowana, kiedy zniknęły wzdęcia, ale prawdziwa radość ogarnęła ją, kiedy zauważyła, że ulubiona, elegancka sukienka nie jest już tak bardzo opięta. „To są najbardziej namacalne wyniki, które zachęcają do kontynuowania wysiłku! Poczułam, że moje ciało usunęło cały nadmiar wody. Kilogramy zaczęły spadać, a ja czułam się świetnie”– opisuje Patrycja. 

Kobieta nie tylko przestała zmagać się z opuchlizną, ale wyeliminowała także kłopoty trawienne. „Pierwszy raz od długiego czasu poczułam, że wszystko działa tak, jak powinno” 

„Dzięki pomocy kapsułek  byłam mniej głodna i rozdrażniona” 

Patrycja przyznaje, że w trakcie odchudzania każda kobieta jest głodna i rozdrażniona, jednak dzięki WaterOut udało jej się tego uniknąć. Dzięki WaterOut wiedziała, że dba o swoje ciało nawet w nocy! 

WaterOut Strong Night stało się dla Patrycji prawdziwym sojusznikiem w walce a dodatkowymi kilogramami. Dzięki niemu znów poczuła się pewnie, a dawne ubrania zaczęły leżeć idealnie!