“Dla nas - ludzi o drobnej budowie ciała - każdy kilogram ma znaczenie”.

Pewnego dnia, Kamila spojrzała na swoje zdjęcie i nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Niższym osobom trudniej jest ukryć przyrost wagi – nawet jeśli jest minimalnie większy. “Dla nas – osób o drobnej budowie ciała każdy kilogram ma znaczenie” mówi Kamila Heřmanová z Czech. Ma ona 160 cm wzrostu i jej waga zwykle wynosiła 45 kg.
Przepisano jej hormony w celu leczenia problemu z tarczycą, który został błędnie zdiagnozowany przez lekarza, więc przez kilka lat bezskutecznie przyjmowała leki, a przyrost masy ciała stopniowo się zwiększał. Zawód kierowcy zawodowego w fabryce samochodów wcale nie sprzyjał odchudzaniu.
Kiedy przytyłam z 45 kg do 58to było za dużo. Sama waga mi nie przeszkadzała, ale nie byłam zadowolona z tego, jak wyglądam. Kiedy mój przyjaciel zrobił mi zdjęcie nie mogłam uwierzyć, że to ja”. Kamila zaczęła szukać rozwiązania.

Nadmiar kilogramów powoli spadał

Kamila niewiele zmieniła. Starała się jeść trochę zdrowiej i chodzić z psem na dłuższe spacery. Chciała stracić tłuszcz z brzucha i kilka centymetrów w udach - jej problematycznych obszarach oraz  detoksykacji.

Szukając w Internecie czegoś naturalnego, naukowego i łatwego w użyciu, w końcu znalazła SlimJOY. Zaczynając od sezonowego napoju detoksykującego z limitowanej edycji, od razu zakochała się w naszych produktach.
Teraz czuję większą równowagę. Czuję się i śpię lepiej, trawienie jest dobre i czuję się pewniej jako szczuplejsza osoba ”- mówi Kamila z uśmiechem na twarzy.
Aby pobudzić spalanie tłuszczu w nocy, uwielbia pić NightBurn EXTREME po ostatnim posiłku.
„Wypróbowałam wiele produktów i pewnego dnia zdecydowałem się zamówić AdipoSlim”. Od tamtej pory jest to jej ulubiony produkt SlimJOY. Pierwsze efekty zauważyła po około tygodniu i powoli, stopniowo, waga spadała.

Nikt nie chce efektu jo-jo

Teraz, gdy znowu wróciła do swojej wagi, AdipoSlim EXTREME podtrzymuje efekt i zapobiega efektowi jo-jo, który mógłby się zdarzyć. „Kiedy zjem trochę słodyczy, wiem, że będę miała SlimJOY pod ręką i dzięki niemu nie będzie żadnych przykrych konsekwencji ”.

Kamila wie, że nie ma magii w zdrowym zarządzaniu wagą, ale przy odrobinie pomocy ma wszystko pod kontrolą: „Zawsze polegam na sobie, ale dobrze jest wiedzieć, że mam swojego bohatera i opiekuna, który uratuje mnie, gdypowinie mi się noga”.

„Produkty Slimjoy nie są drogie i DZIAŁAJĄ!”

Jako wieloletnia fanka SlimJOY wie, że wszystko się przyda. „Podobają mi się oferty promocyjne, takie jak 1 + 1, zawsze kupuję hurtowo, ponieważ wiem, że nie będę tego żałować, nie jest to zbyt drogie i DZIAŁA!” mówi z przekonaniem. (Dziękujemy Kamila, cieszymy się, że nasze produkty na Ciebie działają <3)

AdipoSlim EXTREME to niezwykły spalacz tłuszczu, który nieznacznie podnosi temperaturę ciała, a przez to przyspiesza metabolizm i optymalizuje spalanie tłuszczu.
Stymulując naszą brązową tkankę tłuszczową (dobry tłuszcz, który zwalcza zły, biały, tłuszcz) AdipoSlim EXTREME przyczynia się do większego wydatkowania energii i ułatwia odchudzanie.

Produkty dla Ciebie