„Czuję się o 10 lat młodsza, a moje ciało jest wysmuklone”

Julia ma 53 lata i jest pełna pasji do życia. Ale nie zawsze taka była. Walczyłam z dodatkowymi kilogramami, które po prostu nie chciały dać jej spokoju, do tego czuła się przemęczona. Dzięki SlimJOY udało jej się zrzucić balast, który tak jej ciążył. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak tego dokonała.

Jak wszystko się zaczęło

Julia mieszka w tym samym domu, co jej 9-letnia wnuczka. Nadążanie za dziewczynką było dla Julii sporym wyzwaniem. „Moja wnuczka jest bardzo aktywna i ma w sobie tyle energii!”. Ale to nie wszystko, czemu poświęca się Julia. „Razem z siostrą prowadzę kuchnię z zupami – nazwałyśmy ją „Doprawione miłością”. Potrzebuję naprawdę dużo energii, ponieważ dużo biegam!”

Za namową koleżanki Julia postanowiła wypróbować produkty SlimJOY, aby pozbyć się zbędnych kilogramów, które były dla niej obciążeniem i odzyskać energię, której tak bardzo jej brakowało. Zamówiła AdipoSlim, BootBurn Active i BootBurn Intensive.

„Zrzuciłam 8kg i mam ochotę na więcej!”

Julia była bardzo zaskoczona! Straciła na wadze i w końcu odzyskała swoją radość życia. „Czuję się o 10 lat młodsza i moje ciało jest ładnie wysmuklone. Z pomocą waszych produktów straciłam trochę tego upartego tłuszczu wokół brzucha! Czuję się super. Zrzuciłam 8kg i mam ochotę na więcej!”.


„Te produkty okazały się genialne dla mojego zdrowia”

Produkty SlimJOY przyniosły Julii także korzyści zdrowotne. „Cierpię na astmę i kiedy przybieram na wadze, mam kłopoty z oddychaniem”. Odkąd nie zmaga się już z dodatkowym balastem, odczuła także ulgę w związku z dolegliwościami astmatycznymi:  „Te produkty okazały się genialne dla mojego zdrowia!”.

Po pierwszym sukcesie, Julia wypróbowała też NightBurn, jeden z naszych bestsellerów, który ogranicza wieczorny apetyt, ułatwia zasypianie i wspiera nocną regenerację oraz spalanie tłuszczu w ciągu nocy.


Ostatecznie Julia jest bardzo zadowolona z efektów, jakie osiągnęła: „Odzyskałam swoją pewność siebie. To wspaniałe uczucie, wyglądać i czuć się pięknie. Chciałabym tylko podziękować wszystkim z zespołu SlimJOY. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na wasze produkty!”.