Jarosława: "Nareszcie pozbyłam się wzdęć i tłuszczu z brzucha!"

To niesamowite, jak szybko może nastąpić przemiana, kiedy twój organizm funkcjonuje tak, jak powinien. Jarosława z Czech to doskonały przykład!

„Zawsze miałam atletyczną sylwetkę, ćwiczę kilka razy w tygodniu i zdrowo się odżywiam. Ale w zeszłym roku zaczęłam zauważać, że moje ciało się zmienia ” - wspomina 37-letni Jarosława.

Bez względu na to, co robiła - i ile jadła - zawsze czuła się wzdęta i budziła się ociężała i nieswoja.

Oprócz problemów z trawieniem, Jarosława zauważyła, że na jej biodrach i udach zaczął gromadzić się tłuszcz. „Nie widziałam już żadnych postępów, mimo że nigdy nie przestałam ćwiczyć”.

Chociaż była szczupła, jej sylwetkę przesłoniła warstwa tłuszczu i wody.

To normalne, że nasze ciała z wiekiem zaczynają się zmieniać, a metabolizm zwalniać...

Jeśli jednak zmiana jest bardzo nagła, dobrze jest znaleźć sposób, aby pomóc ciału odzyskać siły. Jarosława dokładnie to postanowiła zrobić.

„Przyjaciółka poleciła mi produkty odchudzające SlimJOY. Używała ich, aby pozbyć się wagi, którą przybrała po urodzeniu dziecka. A ponieważ wiem, że jest osobą dbającą o zdrowie, posłuchałam jej zaleceń.”

Produkty dla Ciebie

-53%
Cena promocyjna 84,00 zł Cena regularna 179,90 zł
Zobacz produkt

Na początku nie zdecydowała się na wiele – postanowiła wypróbować napój do detoksykacji i drenażu organizmu WaterOut EXTREME oraz spalacz tłuszczu Fat Burn EXTREME.

"Pierwsze rezultaty zauważyłam w ciągu pięciu dni. Czułam się mniej spuchnięta i zaczęłam budzić się lżejsza i pełna energii!"

Czuła się świetnie, więc zdecydowała się wypróbować inne produkty SlimJOY.

Następnie spróbowała Slimmiccino - napoju kawowego wspomagającego odchudzanie - i NightBurn Extreme, który przyspiesza spalanie tłuszczu w nocy.

Produkty dla Ciebie

-57%
Cena promocyjna 69,00 zł Cena regularna 159,80 zł
Zobacz produkt


Jak się teraz czuje?

Jarosława czuje się teraz po prostu świetnie: „Mój metabolizm zdecydowanie się poprawił i nie czuję się już tak przepełniona po posiłkach. Wzdęcia zniknęły, a tłuszcz wokół brzucha zmniejszył się. ” 

Nie przejmuje się już cyframi na wadze, a przyjaciele zasypują ją komplementami. „Waga pokazuje, że schudłam całkiem sporo kilogramów, a moje ciało nigdy wcześniej tak dobrze nie na ćwiczenia” - dodaje.

Może zainteresuje Cię również