Janina: „Nie mogłam zrzucić kilogramów, które przytyłam w czasie ciąży…”

anina ma 35 lat. W czasie ciąży przytyła 25 kilogramów. Pomimo wielu prób odchudzania, kilogramy nie chciały spadać. „6 miesięcy po porodzie wyglądałam tak, jakbym wciąż była w ciąży” - wspomina Janina. 

„Próbowałam wielu diet, ale nie były one skuteczne. Zamiast chudnąć, to wciąż tyłam!”


Mąż Janiny postanowił wziąć sprawy w swoje ręce 

Janina zmęczona wieloma nieudanymi próbami odchudzania straciła pewność siebie, chodziła smutna i przygnębiona. „Mój mąż bardzo się o mnie martwił. Widział, że męczę się sama ze sobą. Zapewniał mnie, że wyglądam pięknie, jednak ja nie czułam się komfortowo we własnym ciele.” 

Pewnego dnia mąż Janiny wrócił z pracy i opowiedział o produktach SlimJOY. 

„Tomek powiedział, że jego znajomi chwalili te produkty. Poszperałam trochę w internecie i faktycznie znalazłam na temat SlimJOY wiele pozytywnych opinii, a co najważniejsze jego skuteczność została udowodniona klinicznie!”

Efekty widoczne po 1 miesiącu stosowania 

„Postanowiłam kupić spalacz tłuszczu BootBurn ACTIVE XXL o smaku mango. Już po wypiciu pierwszej szklanki wiedziałam, że była to dobra dobra decyzja. Energia mnie rozpierała! Do tego ten pyszny owocowy smak…”  

Po miesiącu regularnego stosowania produktu Janina stanęła na wadze. „Nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Na prawdę schudłam!” 

Dzięki produktom SlimJOY Janina uwierzyła, że powrót do figury sprzed ciąży jest możliwy. 

BootBurn ACTIVE o mocy XXL polecamy każdemu, kto:

  • ma problemy z kilogramami
  • cierpi na brak energii
  • chce pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej tłuszczowej

BootBurn ACTIVE o mocy XXL pomoże Ci spalić o 16% więcej tłuszczu. 13 naturalnych składników dla szybkiej utraty zbędnych kilogramów! 

Jak to działa? 

Delikatnie podnosi wewnętrzną temperaturę ciała, a tym samym przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Efekt termogeniczny zwykle nie jest odczuwalny, jednak ciało widocznie się zmienia. Tłuszczyk zgromadzony wokół bioder i brzucha znika znacznie szybciej, niż można by się było tego spodziewać.

A co najważniejsze, BootBurn ACTIVE XXL nie wymaga od nas aktywności fizycznej. Działa również podczas odpoczynku!