Jak spalać tłuszcz bez ćwiczeń? 6 prostych trików

Czy chcesz wiedzieć, w jaki sposób możesz spalać setki dodatkowych kalorii każdego dnia, nie wykonując żadnych ćwiczeń? A może trenujesz i dbasz o dietę, ale potrzebujesz dodatkowego przyspieszenia tempa, w jakim osiągasz rezultaty?  Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możesz spalać dodatkowe kalorie przy niemal zerowym wysiłku!

1. Żuj gumę

Podczas gdy każdy listek gumy zawiera 2 kalorie, żując ją, spalasz je wszystkie – a nawet nieco więcej! Jeśli będziesz żuć gumę przez cały dzień, możesz „przeżuć” całkiem sporo dodatkowych kalorii – do 11 kcal na godzinę! To coś, co może robić każdy, kto nie ma ochoty na ćwiczenia. Żucie gumy nie wymaga wiele wysiłku, a przy okazji skutkuje świeżym oddechem!

2. Wierć się

To rada sprzeczna z tym, czego uczyłaś się jako dziecko. Wpojono nam, że należy siedzieć spokojnie – w szkole, w kościele, przy rodzinnym obiedzie. Mamy dobre wieści! Wiercenie się to także cenna codzienna dawka ruchu! Baw się włosami, kręć się na krześle, stukaj palcami o blat i poruszaj stopą – wszystko w granicach rozsądku, aby nie zirytować ludzi w Twoim otoczeniu. Dodatkowy ruch to dodatkowe spalone kalorie!

3. Usiądź na podłodze

Wiemy, że nie możesz zrobić tego w biurze, ale w domu – dlaczego nie? Oglądając film lub ulubiony serial nie musisz kłaść się na kanapie. Zamiast tego usiądź na dywanie. Dlaczego? Kiedy siedzisz na podłodze, Twoje ciało wkłada więcej wysiłku w utrzymanie tej pozycji – angażuje więcej mięśni i jednocześnie spala więcej kalorii.

4. Wybierz drogę schodami

Wybieranie schodów zamiast windy (lub przejście przynajmniej ostatnich 2/3 pięter pieszo) może okazać się zbawienne. Tylko trzy wycieczki schodami w ciągu dnia, każda trwając 5 minut, pozwalają na 15 minut aktywności fizycznej każdego dnia i gwarantują ponad 100 dodatkowo spalonych kalorii.

5. Zakręć kaloryfer

Badania wykazały, że po prostu siedząc przez 2h w pokoju przy temperaturze 17 °C przez 6 tygodni, można skutecznie spalić tkankę tłuszczową. Dobrym pomysłem jest więc ustawienie temperatury w pomieszczeniu, w którym przebywasz na nieco niższą niż ta, do której jesteś przyzwyczajona. Chłód pomoże Ci spalić tłuszcz!

6. Wypróbuj AdipoSlim + BootyGel

Jeśli zależy Ci na widocznych wynikach i solidnych rezultatach, polecamy Ci nasz specjalny zestaw. AdipoSlim zwiększa spalanie tłuszczu o 33% i stymuluje w Twoim ciele procesy metaboliczne, które pozwalają Ci stopić nawet do 50% tłuszczu z brzucha w ciągu kilku tygodni.

BootyGel został stworzony dla szczególnie problematycznych obszarów – dzięki niemu możesz skupić się właśnie na nich i zmniejszyć ich obwód nawet o 2,1cm! Dzięki naszemu zestawowi będziesz spalać tłuszcz równocześnie od wewnątrz i od zewnątrz! Skorzystaj z okazji i zamów AdipoSlim + BootyGel w specjalnej cenie!