Jak schudnąć dokładnie tam, gdzie chcesz?

Znaczna utrata wagi oznacza pozbycie się również tych kształtów, które wolałabyś zatrzymać – wiadomo, rzadko zdarzają się kobiety, które marzą o zmniejszeniu biustu. Istnieje jednak sposób na precyzyjniejsze wysmuklenie sylwetki, dzięki któremu chudniesz dokładnie tam, gdzie chcesz. Mowa o ukierunkowanej utracie wagi, którą oferuje Booty GEL: -2,1 centymetra wokół ud po miesiącu. Zainteresowana?

Dla tych z nas, które chcą zachować kobiece kształty, a jednocześnie wyszczuplić niechciane „oponki” tłuszczowe, istnieje proste rozwiązanie – najnowszy żel wyszczuplający i antycellulitowy Booty GEL. Dzięki niemu możesz stracić dodatkowe centymetry dokładnie tam, gdzie chcesz. Weź na cel brzuch, pośladki, uda, okolice bioder lub miejsce pod pachami – i zacznij działać.

W jaki sposób Booty Gel pomaga zwęzić uda o 2,1 centymetra?

Kiedy używasz nakładanych na skórę produktów spalających tłuszcz, atakujesz go jednocześnie z kilku frontów. Takim produktem „ALL IN ONE” jest również Booty GEL. W miejscu jego aplikacji:

  • zmniejsza się gromadzenie tłuszczu (lipogeneza) i zwiększa jego spalanie (lipoliza),

  • następuje poprawa krążenia w tkankach podskórnych, a tym samym stymulacja detoksykacji,

  • dochodzi do odbudowy struktury skóry i tkanki podskórnej, skóra staje się napięta,

  • żel zapobiega powstawaniu „skórki pomarańczowej”, ponieważ przeciwdziała tworzeniu się wolnych rodników (toksyny nagromadzone w wyniku ich działania niszczą sieć kolagenową, co sprawia, że tłuszcz staje się bardziej widoczny)

Nie tylko stracisz kilka centymetrów, ale dodatkowo Twoja skóra nabierze zdrowego wyglądu i stanie się miękka oraz przyjemna w dotyku.

Najlepszy plan walki z tłuszczem

Booty GEL to nie tylko preparat spalający tłuszcz, lecz także żel, który odżywia skórę. Podczas gdy kofeina i Garcinia Cambogia są odpowiedzialne za redukcję tłuszczu, a mentol poprawia krążenie krwi, aloes, nagietek, rzepik pospolity oraz tabebuja odżywiają skórę . Maksymalizuj efekt! Połączenie kapsułek AdipoSlimz mocą STRONG, która zmniejsza komórki tłuszczowe, z rozbijającym tłuszcz żelem Booty GEL – to najlepszy plan walki o wymarzoną sylwetkę!

Tracisz wagę dokładnie tam, gdzie chcesz!