Jak schudnąć? Misja: brzuch!

Czy „wałeczki” na Twoim brzuchu śnią Ci się po nocach? Nie chcą zniknąć mimo tego, że próbowałaś wielu sposobów? Przestań się zadręczać i włącz logikę: nic na siłę. Najprostszym sposobem na wypełnienie misji płaskiego brzucha jest upewnienie się, że Twój organizm został skutecznie oczeszczony z toksyn. Jeśli nie myślałaś o toksynach jako głównych winowajcach fałdek na brzuchu, być może dlatego przegrywasz tę walkę.

Prawdziwy powód powstawania fałdek na brzuchu

Kiedy wątroba jest przeciążona toksynami, zatrzymuje tłuszcz w jamie brzusznej. Wątroba to główny organ odpowiadający za oczyszczanie organizmu. Jeśli jest przeciążona toksynami, nie jest w stanie ich usunąć szybko i skutecznie. Nasz organizm gromadzi toksyny w tłuszczu, więc kiedy nagromadzimy ich zbyt dużo, tłuszcz zaczyna gromadzić się zarówno w wątrobie, jak i w jej okolicach – czyli wokół brzucha.

To właśnie wątroba odpowiedzialana jest za metabolizm tłuszczów, a kiedy jest przeciążona, przestaje być skuteczna. To główny powód dlatego tłuszcz z Twojego brzucha nie znika.

Dlaczego wątroba ulega otłuszczeniu?

Zastanawiasz się, jakiego rodzaju toksyny obciążają wątrobę tak mocno, że zaczyna gromadzić tłuszcz? Do najczęściej występujących czynników należą:

  • ciągły, przewlekły stres,

  • palenie papierosów oraz nadużywanie alkoholu,

  • spożywanie wysoko przetworzonego jedzenia,

  • słodkie napoje,

  • zanieczyszczone powietrze,

  • chemiczne środki czystości i kosmetyki,

  • leki (w tym przeciwbólowe oraz antykoncepcyjne).

Toksyny powodują także zatrzymanie się w organizmie wody, co skutkuje obrzękami i wzdęciami. Jeśli Twoje ciało zalewają toksyny, trudno będzie zadbać o równowagę płynów ustrojowych lub naturalne usuwanie nadmiaru wody z organizmu. I tak, toksyn będzie przybywać z dnia na dzień, nadmiar wody będzie gromadził się wewnątrz ciała, a Ty będziesz jeszcze bardziej opuchnięta i pozbawiona energii. 

Natychmiastowy efekt odchudzania 

Co możesz robić już teraz? 1. Ogranicz wchłanianie szkodliwych substancji 2. Wspomóż naturalny drenaż.

Jeśli chcesz pozbyć się tłuszczu z okolic brzucha, musisz najpierw oczyścić ciało i pozbyć się nadmiaru wody z organizmu. Tylko dzięki temu Twoja wątroba będzie mogła sprawnie metabolizować tłuszcz, jednocześnie zmniejszając uporczywą opuchliznę. Szybko odczujesz zmianę: zmęczenie zniknie, Twoje trawienie ulegnie poprawie, a układ odpornościowy się wzmocni.

Aby Twoja walka o płaski brzuch była bardziej skuteczna, przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet Misja Płaski Brzuch dla szybkiego efektu odchudzania. Dzięki niemu, otrzymasz kompleksowe wsparcie w drodzę do pięknej sylwetki:

WaterOut Strong wspomaga funkcje wątroby i pobudza limfę, oczyszcza organizm z toksyn, likwiduje cellulit i przyspiesza metabolizm.

Napój BootBurn ACTIVE zwiększa spalanie tłuszczu i przyspiesza utratę wagi podczas aktywności fizycznej.

Kapsułki AdipoSlim STRONG wspomagają spalanie tłuszczu brzusznego i aktywują brązową tkankę tłuszczową, dwukrotnie zwiększając zużycie kalorii.

Napój NightBurn STRONG to rewolucyjne rozwiązanie dla wszystkich walczących z wieczornymi i nocnymi napadami głodu. Udowodniono, że skutecznie hamuje nadmierny apetyt i przyspiesza metabolizm w nocy.