Hormon odchudzający? Tak, naprawdę istnieje!

Czy możemy schudnąć, kontrolując hormony?

Naukowcy zbadali tę kwestię, ponieważ hormony decydują o tym, czy spożywane przez nas produkty są przechowywane w organizmie w postaci tłuszczu, czy nie. A czego się dowiedzieliśmy? Jeśli wspieramy produkcję i aktywność niektórych hormonów, możemy stymulować organizm do zużywania większej ilości kalorii.

Adiponektyna – hormon wyszczuplający

Adiponektyna jest hormonem, który powstaje w brunatnej tkance tłuszczowej i bierze udział w kontrolowaniu metabolizmu lipidów i węglowodanów. Adiponektyna występuje, gdy w ciele jest bardzo mało tłuszczu. To stymuluje mięśnie od korzystania z węglowodanów i przekształcania ich w energię.

Hormon ten przyspiesza spalanie tłuszczu, hamuje apetyt i zmniejsza ryzyko wystąpienia cukrzycy typu 2.

Produkcja adiponektyny zmniejsza się z wiekiem. Badania wykazały, że hormon ten wytwarzany jest tylko w brunatnej tkance tłuszczowej, a jego masa maleje z wiekiem. Dlatego to zrozumiałe, dlaczego tak wiele osób na przestrzeni lat tyje.

Obudź swoje hormony wyszczuplające z AdipoSlim

Kapsułki AdipoSlim są bogate w antocyjany z ekstraktu z pomarańczy, katechiny z zielonej herbaty i kapsaicyny z pieprzu cayenne. Skutecznie zapobiegają rozpadowi brunatnej tkanki tłuszczowej, a tym samym zapewniają większe ilości adiponektyny (hormonu wyszczuplającego) w organizmie.

Badania kliniczne wykazały, że aktywacja brązowej tkanki tłuszczowej może pomóc spalić ponad 500 dodatkowych kalorii dziennie!

Czy chcesz mieć idealnie ukształtowaną sylwetkę na plaży? Kapsułki AdipoSlim są przeznaczone do wsparcia utraty tłuszczu i celują w tłuszcz brzuszny. W ten sposób osoby, które suplementowały AdipoSlim w badaniu klinicznym uzyskały następujące wyniki:

  • Obwód talii zmniejszony nawet o 7,5 cm
  • Do 6 cm zmniejszony obwód bioder i ud
  • Do 50% mniej tłuszczu z brzucha przy zdrowej diecie

Produkty dla Ciebie