Tamara: „NightBurn okazał się rozwiązaniem moich problemów”

Tamara ma 34 lata. Jest czynną zawodowo mamą 3-letniej dziewczynki i 5-letniego chłopca. Natłok obowiązków domowych oraz praca na pełen etat sprawiły, że całkowicie zaniedbała dietę, a na regularne treningi brakowało jej czasu. Nieregularne odżywianie, zajadanie stresu i brak ruchu sprawiły, że Tamara zaczęła przybierać na wadze


„Kiedy wracam do domu po 8 godzinach spędzonych za biurkiem, nie mam czasu odpocząć lub poćwiczyć”

„Łączenie obowiązków rodzicielskich i zawodowych jest bardzo trudne. To jak praca na dwa etaty! Kiedy wracam do domu po 8 godzinach spędzonych za biurkiem, nie mam czasu odpocząć lub poćwiczyć. Muszę zająć się dziećmi, ugotować dla nich obiad, posprzątać… Dopiero bardzo późnym wieczorem mam chwilę dla siebie. Jednak zazwyczaj jestem tak zmęczona, że jedyne na co mam ochotę to oglądanie seriali i… jedzenie” – opowiada Tamara. 

 „Nigdy nie byłam tak gruba!” 

Pewnego dnia Tamara zauważyła, że prawie wszystkie ubrania zrobiły się na nią za ciasne. „Musiałam wrócić do ubrań ciążowych, ponieważ tylko one na mnie pasowały i maskowały mój gruby brzuch. Kiedy stanęłam na wadze, przeraziłam się. Nigdy nie byłam tak gruba!” – wspomina kobieta. Był to moment przełomowy – Tamara postanowiła wziąć się za siebie i schudnąć

„Zobaczyłam reklamę SlimJOY i postanowiłam spróbować” 

Niedługo potem Tamara zauważyła na Facebooku reklamę produktów SlimJOY. Chociaż, jak sama przyznaje, zawsze była sceptycznie nastawiona do tego rodzaju suplementów, postanowiła spróbować. „Po dokładnym przejrzeniu oferty SlimJOY, zdecydowałam się kupić NightBurn XXL. Z opisu wynikało, że ma on rozprawić się ze wszystkimi problemami, z którymi się borykałam: nocnymi napadami głodu i niekontrolowanym objadaniem się, powolną przemianą materii i kłopotami z zasypianiem. I tak też się stało!” – relacjonuje szczęśliwa kobieta. 

Efekty 

„Już po pierwszej szklance napoju NightBurn XXL odczułam efekty. Wieczorem nie byłam głodna. Nie musiałam siłą woli walczyć z apetytem, bo po prostu go nie odczuwałam. Po tygodniu zauważyłam, że mój brzuch stał się bardziej płaski, a po miesiącu weszłam na wagę i… byłam o wiele lżejsza!” 


NightBurn XXL to innowacyjne rozwiązanie 

Czy wiesz, że większości spalaczy tłuszczu nie powinno stosować się na noc, ponieważ zaburzają one sen i procesy regeneracyjne organizmu? NightBurn jest inny! To wyjątkowy spalacz tłuszczu, który nie tylko przyspiesza przemianę materii, ale także ułatwia zasypianie, przyspiesza regenerację wątroby i zmniejsza apetyt. Jeden produkt, a aż 4 aspekty działania! Teraz w specjalnej promocji: