Nina: W 14 dni wyeliminowałam nadmiar wody z organizmu i zmniejszyłam wagę!

Nina, 42-latka z Poznania całe życie pracuje w gastronomii. Zawsze obsługuje klientów z uśmiechem na twarzy i pełną gościnnością. Jednak, jak zaznacza Nina, taka praca nie zawsze jest łatwa i przyjemna. Nieregularne godziny pracy, większość dnia spędzona na nogach i brak czasu na jedzenie – po pewnym czasie taki styl życia zaczął się dawać Ninie we znaki. Dyskomfort trawienny, nadmiar kilogramów i wzdęcia – wszytko to spotęgowało jeszcze urodzenie córki…

„Ze względu na charakter mojej pracy, zaczęły mi puchnąć nogi, a z czasem nawet ręce!”, opowiada Nina, wspominając trudne dni, kiedy z wielkim trudem wstawała z łóżka i szła do pracy. Spodnie zakładałam z coraz większym trudem, a mój brzuch przypominał balkon – wyglądał, jakbym znów była w ciąży”, wspomina kobieta. 

Największym zmartwieniem Niny, które nie pozwalało jej pozbyć się nadmiaru kilogramów i powodowało opuchliznę, było zatrzymywanie się wody w organizmie. Jest to powszechny problem, który dotyka prawie co drugiej kobiety. 

„Czuję się świetnie” 

„Czuję się świetnie, nie jestem już spuchnięta, moje biodra są węższe, uda szczuplejsze a brzuch płaski! W bardzo krótkim czasie uzyskałam świetne wyniki! Już po 14 dniach efekty były bardzo zadowalające. Z pomocą WaterOut Strong, moje problemy zniknęły!” 

Jak Nina wyeliminowała nadmiar wody? 

Zatrzymywanie wody ma miejsce w sytuacji, gdy układ limfatyczny jest przeciążony. Dochodzi wtedy do kumulacji nadprogramowych kilogramów oraz opuchlizny. W organizmie zaczyna gromadzić się nadmiar wody, a także tkanka tłuszczowa i toksyny. Należy wspomnieć, że czynnikami negatywnie wpływającymi na pracę układu limfatycznego są: imprezy, stres, nieregularny sen, alkohol, papierosy oraz nieregularne posiłki. Na szczęście Nina trafiła na WaterOut STRONG o ulepszonej formule, który ma MOCNE działanie (ten produkt jest naprawdę silny!) odchudzające. Efekty zauważysz już po 10 dniach – mniejszy obrzęk, a swoje stare spodnie znów założysz bez problemu. 

Nina poleca ten produkt wszystkim, którzy cierpią z powodu podobnych problemów: 

  • Czy Twoje ciało zatrzymuje wodę? 
  • Nie możesz pozbyć się nadprogramowych kilogramów? 
  • Gromadzisz tkankę tłuszczową na biodrach i pośladkach?

WaterOut Strong przyspiesza usuwanie zatrzymanej wody i toksyn o 27% i zmniejsza obrzęk o 60% .