„CHCIAŁAM SZYBKO POZBYĆ SIĘ KILOGRAMÓW I WZDĘĆ”

Alma Rekič jest słynną słoweńską kucharką znaną z tamtejszej edycji MasterChef. Okazuje się, że Alma, tak jak my wszyscy, pała słabością do niezdrowego i tłustego jedzenia. To właśnie ono i ciągła praca w kuchni sprawiły, że kucharka zaczęła zmagać się z nadwagą. Po wielu nieudanych próbach odchudzania, zdecydowała się wypróbować WaterOut Strong. W ciągu zaledwie dwóch miesięcy codziennego stosowania produktu, Alma straciła aż 7 kg i 9 cm w talii

Miałam problem taki, jak wiele innych kobiet na całym świecie – zmagałam się z upartymi kilogramami, które w żaden sposób nie chciały zniknąć” – opowiada Alma. „Dwa główne powody mojej nadwagi to praca w kuchni i ciągłe próbowanie przygotowanych przez siebie potraw, no i oczywiście nieregularne odżywianie, a także brak czasu na treningi.” 

„Kiedy zmęczona po całym dniu pracy wracałam do domu, sięgałam po jedzenie typu fast food” 

Kiedy mijała adrenalina codziennego dnia, Alma zajadała stres. Jak sama przyznaje, pochłaniała wszystko, co miała pod ręką – najlepiej słone i tłuste. „Moją ulubioną wieczorną przekąską było białe pieczywo z salami.” Z powodu wielu obowiązków kucharka nie miała także czasu i energii na ćwiczenia: „Trening był ostatnią rzeczą, o której myślałam, gdy wracałam do domu!”. Oznacza to, że metabolizm Almy był wolny, a nadmiar kalorii nie mógł zostać zużyty. Brak aktywności fizycznej oraz niezdrowe przekąski są najczęstszą przyczyną nadwagi i to spotkało także Almę. 

„Aby nie czuć się bardziej wzdęta, nie jadłam normalnych posiłków w ciągu dnia…” 

„Moje dodatkowe kilogramy były widoczne i czułam się nimi przytłoczona. Aby poprawić swoje samopoczucie, potrafiłam nie zjeść ani jednego normalnego posiłku w ciągu dnia. Próbowałam tylko tego, co podawałam swoim gościom, a po powrocie do domu napychałam się niezdrowym jedzeniem!”, z żalem opowiada Alma. Pozytywne doświadczenia z produktami Sensilab skłoniły kucharkę do spróbowania nowego produktu z linii SlimJOY – napoju, który dzięki swojej innowacyjnej formule pomaga pozbyć się toksyn i nadmiaru wody, a także przyspiesza proces odchudzania. 

„Chciałam szybko pozbyć się kilogramów i wzdęć” 

„Chciałam szybko zobaczyć efekty odchudzania, ponieważ łatwo się zniechęcam. Potrzebowałam produktu, który nie tylko pomoże mi pozbyć się kilogramów, ale także doda motywacji. Zdecydowałam się na WaterOut Strong, ponieważ pomaga on pozbyć się wzdęć, wyszczuplić ciało i uzyskać efekty bez codziennych ćwiczeń. Nie ma lepszego sposobu na odchudzanie!”, przekonuje Alma.

„Moja ulubiona spódnica stała się zbyt luźna już po 2 tygodniach!” 

Alma była zachwycona, ponieważ już po kilku dniach regularnego stosowania WaterOut Strong poczuła i zobaczyła różnicę. „Moja ulubiona spódnica stała się zbyt luźna już po 2 tygodniach! Schudłam 2,5 kilograma, a największe efekty były widoczne w obwodzie talii!” Jak podkreśla Alma, tylko WaterOut Strong zapewnił jej tak szybkie rezultaty, a używała różnych produktów dostępnych na rynku. 

"Teraz używam WaterOut każdego dnia, ponieważ dzięki temu czuję, że codziennie robię coś dobrego dla mojego ciała” 

Alma nie może już wyobrazić sobie dnia bez WaterOut Strong, który pomógł jej pozbyć się 7 kg w ciągu zaledwie 2 miesięcy. „Cieszę się, że mogłam chudnąć zdrowo. Szybko zobaczyłam rezultaty , ale tempo w którym kilogramy spadały gwarantuje brak efektu jo-jo. Zmiany są widoczne gołym okiem, a najwięcej schudłam w talii, nie mam wzdęć i znacznie poprawiło się moje trawienie. Czuje się świetnie!”

Produkty dla Ciebie

ELIMINUJE NADMIAR WODY
-54%
Cena promocyjna 39,00 zł Cena regularna 84,90 zł
Zobacz produkt