Ciągły głód i rewolucyjne podejście do walki z nim

Wiesz jak to jest, gdy dopiero zjadłeś zrównoważony lunch, może nawet sporą porcję, więc głód nie powinien stanowić problemu przez kilka następnych godzin, ale ciągle masz ochotę na coś słodkiego... Pół godziny później wracasz do lodówki i zjadasz wszystko, co zobaczyłeś. Czas położyć temu kres.

Ciągłe przekąski na dłuższą metę, oprócz szkodliwości dla zdrowia, są problemem w odchudzaniu. Niezależnie od tego, czy jesz z przyzwyczajenia, ze stresu czy emocji, jedno jest pewne: niekończąca się chęć jedzenia przekąsek sprawia, że spożywasz znacznie więcej kalorii i w ten sposób przybierasz na wadze. Ale jak możesz to zatrzymać, kiedy całe twoje ciało chce WIĘCEJ?

Naukowcy znaleźli rewolucyjne rozwiązanie: peptydy sytości DNF-10

Czekaj, peptydy? Zacznijmy od początku. Peptydy to mniejsze wersje białek, zazwyczaj złożone z 2–50 aminokwasów. DNF-10 to peptydy sytości pochodzące z drożdży piwowarskich, o których wiadomo, że znacznie zwiększają uczucie sytości i drastycznie zmniejszają ilość spożytego pokarmu.

Tłumią apetyt, informując mózg, że nie jesteś już głodny. Aby to zrobić, wykorzystują te same kanały komunikacji, które robi twoje ciało, próbując zmusić cię do jedzenia więcej, grając z ciałem we własnej grze - i to w całkowicie naturalny sposób!

Ale jak dokładnie działają?

Podobnie jak burger i ciasto czekoladowe - tylko na odwrót. Pokarmy, które smakują działają na centrum przyjemności i są rodzajem nagrody dla twojego mózgu, powodując, że chcesz jeść więcej, peptydy DNF-10 działają na sygnały sytości, zmniejszając głód i apetyt.

Mówiąc dokładniej, peptydy sytości DNF-10 obniżają poziom hormonów (głodu), zwłaszcza greliny i neuropeptydu Y. Dzięki tym dwóm hormonom twoje ciało nie krzyczy, że potrzebuje więcej jedzenia, czujesz się bardziej nasycony i nie myślisz o jedzeniu. A wynik? Ograniczone zachcianki, zmniejszone spożycie kalorii i znacznie szybsze odchudzanie!

Ogranicz spożycie kalorii i szybko chudnij dzięki HungerBlock EXTREME

HungerBlock EXTREME to całkowicie naturalny bloker apetytu, który wykorzystuje moc peptydów sytości DNF-10 i łączy go z wyciągami z chleba świętojańskiego i wyciągu z morszczynu pęcherzykowatego, aby uzyskać jeszcze silniejsze efekty.

4 wysokiej jakości badania, w tym podwójnie ślepy test, randomizowane i kontrolowane placebo, badania kliniczne potwierdzają, że HungerBlock EXTREME:

1. Znacząco zmniejsza spożycie kalorii:

  •  już po 1 tygodniu: -200 kcal / dzień *
  •  po 8 tygodniach: - 600 kcal / dzień * (To kalorie równe jednemu burgerowi! I mniej więcej tyle, ile spaliłbyś biegając przez 1 godzinę!

2. Pomaga stracić około 9% tkanki tłuszczowej * bez utraty mięśni:

Takie były wyniki, które ludzie osiągnęli po zaledwie 8 tygodniach suplementacji! A najlepsza część? 100% wagi, którą stracili, to tak naprawdę tłuszcz! Proces ten nie wpłynął na ich mięśnie.

3. Znacząco zmniejsza apetyt na cukier i węglowodany

Podczas gdy grupa, która otrzymała placebo, wykazała niewielki wzrost głodu cukru, grupa z mechanizmem działania HungerBlock EXTREME doświadczyła znacznie mniej głodu cukru i węglowodanów.

4. Utrzymuje wysoki poziom energii pomimo zwiększonego deficytu kalorii

80% ludzi było bardzo zadowolonych z rezultatów!

Po kilku dniach suplementacji już mniej myśleli o jedzeniu niż na początku. Już po 8 tygodniach spożywali 600 kcal mniej dziennie i stracili aż 9% tkanki tłuszczowej, nie tracąc mięśni - ani energii!

Jeśli oni mogli to zrobić, Ty też możesz! Uwolnij się od ciągłego głodu i pozbądź się zbędnych kilogramów dzięki HungerBlock EXTREME!

* Działanie produktu może się różnić u poszczególnych osób i może różnić się od opisanych na stronie internetowej. Nasze produkty nie mają na celu zapobiegania, leczenia ani leczenia jakiejkolwiek choroby lub poważnej choroby.

Produkty dla Ciebie

KONTROLA ŁAKNIENIA
-61%
Cena promocyjna 35,00 zł Cena regularna 89,00 zł
Zobacz produkt