Dlaczego powinnaś postawić na papainę?

Jeśli wciąż chowasz nadmiar ciałka pod czarnymi szerokimi swetrami, ponieważ nie możesz się go pozbyć – mamy dla Ciebie rozwiązanie polecane przez ekspertów: enzym papainy! To niezwykła substancja o właściwościach spalających tłuszcz.

Papaina jest enzymem, którego nasz organizm nie może wytworzyć sam. Dlatego jeśli chcemy schudnąć, powinniśmy go dostarczyć sobie z pożywieniem lub piciem.

Papaina jest enzymem z podklasy proteaz, co oznacza, że ma zdolność rozkładania olbrzymich cząsteczek białka na mniejsze, rozpuszczalne cząsteczki zwane peptonami.

Dlaczego to jest takie ważne? Ponieważ ta zdolność papainy wpływa na przyśpieszenie metabolizmu, co jest istotne w procesie utraty wagi oraz tkanki tłuszczowej, a także w przeciwdziałaniu gromadzeniu się nowych komórek tłuszczowych.

Ale to jeszcze nie wszystko. Papaina jest także świetna w  zwalczaniu cellulitu!

Przez długi czas papaja była uważana za owoc o przyjemnym smaku i ciekawym kolorze. Okazuje się także, że jest doskonałym naturalnym diuretykiem (środkiem moczopędnym) i przeciwutleniaczem, który zawiera ogromne ilości błonnika i bardzo mało kalorii. Dostarcza również witamin A, B, C, wapnia, żelaza i fosforu.

Papainę, enzym pochodzący z papai, można znaleźć w nowym ulepszonym spalaczu tłuszczu BootBurn Active XXL, który oprócz papainy, zawiera 12 innych naturalnych składników, które mają udowodniony wpływ na rozpuszczanie komórek tłuszczowych.

W składzie znajdziemy choćby guaranę znaną z termogenicznego działania i spalania tłuszczu. Witamy z grupy B z kolei odgrywają ważną rolę w metabolizmie tłuszczów, są bardzo ważne, ponieważ organizm szybko je wykorzystuje.

BootBurn ACTIVE XXL zawiera również zieloną herbatę, która blokuje wchłanianie tłuszczów i herbatę yerba mate, która przyczynia się do rozkładu komórek tłuszczowych, zapobiegając ich gromadzeniu się.

 

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i zacznij już dziś spalać tłuszcz!