Dieta z kawą – naprawdę skuteczna w odchudzaniu!

Nie możesz zacząć dnia bez filiżanki kawy? Mamy dobre wieści, ponieważ okazuje się, że Twój ulubiony napój może pomóc Ci schudnąć!
Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Dieta kawowa jest stosunkowo nowa, ale szybko zyskuje na popularności. Polega na spożywaniu kilku filiżanek kawy dziennie. Zastanawiasz się jak pomoże Ci schudnąć?

Czym jest dieta kawowa?

Ostatnie badania wykazały, że codzienne spożywanie kawy może przyspieszyć metabolizm i spalanie tłuszczu, zablokować wchłanianie kalorii i zmniejszyć apetyt.

Jak stosować tę dietę?

Dieta kawowa polega na spożywaniu 2 filiżanek zielonej kawy dziennie. Jest ona bogatsza w przeciwutleniacze niż czarna kawa.

Podczas diety możesz pić kawę z kofeiną lub bez, ale nie zaleca się przekraczania porcji 2-3 filiżanek na dobę. Nie powinno się dodawać do kawy cukru, mleka lub whisky.

Najnowsze badanie opublikowane w „Diabetes, Metabolic Syndrome and Obesity Journal” sprawozdaje wyniki badania przeprowadzonego na 16 uczestnikach, którzy stosowali kawową dietę. Po 12 tygodniach od jej rozpoczęcia ważyli nawet do 8 kg mniej bez zmiany stylu życia.

Korzyści ze spożywania kawy

Zielona kawa jest bogata w przeciwutleniacze zwane polifenolami, które mają szereg korzyści zdrowotnych, m.in. zmniejszają stany zapalne i negatywne skutki powodowane przez wolne rodniki.

Badania wykazują, że kawa wypita krótko przed lunchem hamuje apetyt. W badaniu, w którym brały udział 33 osoby z nadwagą, te, które spożyły 200 ml kawy przed posiłkiem, znacznie zmniejszyły ilość spożytego jedzenia.

Ponadto zielona kawa wykazuje działanie przyspieszające metabolizm.

Wykazano, że codzienne spożywanie kawy może zwiększyć ilość spalanego tłuszczu, przyspieszając w ten sposób proces odchudzania. Podczas badania, w którym wzięło udział ponad 600 osób, naukowcy odkryli, że wyższe spożycie kofeiny było związane z mniejszą liczbą kilogramów i zmniejszoną ilością tłuszczu w organizmie.

Slimmiccino pomaga!

SlimJoy pomaga jeszcze szybciej schudnąć dzięki rewolucyjnej kawie Slimmiccino – pysznego napoju o niezwykłych właściwościach. Zamień poranną kawę na rutynę odchudzającą.

Dzięki zawartości wyciągów z zielonej kawy, nasion garcinii i guarany Slimmiccino Strong pomoże Ci:

  • przeciwdziałać powstawaniu nowych złogów tłuszczu,

  • doładować się energią i utrzymać ją na stałym poziomie,

  • zmniejszyć apetyt i ataki głodu.

Wszystkie te cudowne efekty uzyskasz przyjmując zaledwie 8 kalorii na filiżankę kawy!

Nie wahaj się! Skorzystaj już teraz z MEGA OFERTY z  -35% zniżki!

 

Produkty dla Ciebie

KAWA SPALAJĄCA TŁUSZCZ
-50%
Cena promocyjna 79,90 zł Cena regularna 159,80 zł
Zobacz produkt