Dieta, która przyspiesza metabolizm

Po przeczytaniu słowa “dieta” już nie masz ochoty czytać dalej? Z dziesiątek sposobów na utratę wagi nic nie przyniosło oczekiwanych efektów? Przeczytaj ten artykuł do końca, a na pewno nie będziesz żałować!

Co to jest dieta metaboliczna?

Dieta metaboliczna to dieta pomagająca uregulować hormony trawienne, które wpływają na masę ciała i wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej. Ponadto dieta ta przyspiesza metabolizm i pomaga pozbyć się nadmiaru wody i toksyn z organizmu.

W jaki sposób dieta metaboliczna działa na twoje ciało?

Dieta metaboliczna ma 2 fazy:

1. Intensywne spalanie tłuszczów i eliminacja nadmiaru wody

2. Stałe spalanie tłuszczów i utrzymanie rezultatów na dłużej


Faza #1


W pierwszej fazie następuje intensywne spalanie tłuszczów. Czas trwania pierwszej fazy wynosi 10-15 dni . Zaleca się spożywanie dobrej jakości białka i wielu zielonych warzyw oraz ograniczenie spożycia węglowodanów do minimum. Nie zapomnij też o odpowiednim nawodnieniu. Ostatni posiłek należy spożyć 3 godziny przed snem.


Polecamy 2 naturalne produkty, które poprawią wyniki Twojej diety i zapewnią szybsze rezultaty:

  • BootBurn Active - do intensywnego spalania tłuszczów, nawet bez aktywności fizycznej. Wypij 1 saszetkę dziennie, po obiedzie. Rozpuść ją w szklance zimnej wody i do dna!
  • WaterOut - w celu eliminacji nadmiaru wody z organizmu i detoksykacji. Rozpuść 1 saszetkę produktu w jednym litrze zimnej wody i wypij gotowy napój raz dziennie rano.

Faza #2


Druga faza diety obejmuje ciągłą utratę wagi, ale w wolniejszym tempie. Faza ta może trwać aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Zaleca się zachowanie zdrowej diety i nawodnienia organizmu. W tej fazie diety należy również wprowadzić z powrotem wysokiej jakości węglowodany. Ostatni posiłek należy spożyć 3 godziny przed snem. Spowoduje to zmniejszenie spożycia alkoholu, słodkich napojów, późnych niezdrowych przekąsek i słodyczy.


Polecamy 2 produkty naturalne, które wspomogą działanie diety i zapewnią trwałe rezultaty bez efektu jo-jo:

  • NightBurn - pomoże ci spalać tłuszcz w nocy i zapewnia spokojny sen. Rozpuść 1 saszetkę w szklance zimnej wody przed snem. Pij raz dziennie.
  • Adiposlim - kapsułki, które pomogą spalić 50% więcej tłuszczu w okolicy brzucha. Weź 1 kapsułkę dziennie po obiedzie.

Pakiet Misja Płaski Brzuch został specjalnie stworzony dla Twoich potrzeb i oferuje wszystkie 4 produkty w specjalnej cenie!


Pamiętaj, że wyniki mogą się różnić w zależności od wieku, płci i poziomu aktywności fizycznej!