Czy cellulit zostanie ze mną na zawsze?

Cellulit jest przypadłością, która w różnym stopniu dotyka 90% kobiet i 10% mężczyzn, głównie w krajach uprzemysłowionych. Wszyscy wiemy, jak wygląda i gdzie najczęściej się pojawia i nikt z nas go nie lubi.

Dlaczego ja?

Cellulit powstaje na skutek działania różnych czynników, takich jak: podwyższony poziom estrogenów, wiek, siedzącytrybżycia, brak ruchu, a także zła dieta. Brzmi znajomo?

Nie chodzi tylko o Ciebie. Problem cellulitu dotyczy także mnie. Twojej znajomej z pracy. I sąsiadki. Ale nie Alicji, z jakiegoś powodu. Jak ona to robi?

Wszystkie wymienione wyżej czynniki powodują spowolnieniekrążenialimfy. Oznacza to, że dostarczasz mniej tlenu i pożywienia do problematycznych obszarów ciała, zmniejszając w ten sposób produkcję kolagenu.

W miarę powiększania się komórek tłuszczowych, na powierzchni skóry zaczynają tworzyć się nierówności. Osłabiona sieć kolagenowa nie jest w stanie utrzymać sprężystości komórek tłuszczowychi… bum! Tworzy się nierówna tkanka tłuszczowa, znana jako cellulit.

No dobrze, ale jak mogę się go pozbyć?

Jesteśmy tu po to, aby odpowiedzieć na to pytanie. Lekarze i naukowcy zgadzają się co do tego, że skuteczne leczenie cellulitu musi opierać się na 3 elementach:

  1. Musi wspomagać produkcjękolagenu.

  2. Musi kierowaćkomórkitłuszczowe pod powierzchnię skóry.

  3. Musi poprawiaćkrążenie.

Udało nam się stworzyć idealny zestaw, który zadba o wszystkie z wymienionych wyżej aspektów, a dodatkowo: zapobiegnie gromadzeniu się tłuszczu, poprawi wyglądskóry i oczyści organizm.

Dzięki AdipoSlim:

  • spalisz tłuszcz z okolic brzucha

  • zmniejszysz obwód talii, ud i bioder

  • zamienisz ciało w maszynę do spalania tłuszczu

Dzięki WaterOut:

  • pozbędziesz się zatrzymanej w organizmie wody

  • usprawnisz przepływ limfy i ujędrnisz ciało

  • usuniesz toksyny, które sprzyjają gromadzeniu tłuszczu

Dzięki kompleksowemu działaniu AdipoSlim oraz WateOut zyskasz pomoc w redukcji cellulitu i spalisz komórki tłuszczowe, tracąc równocześnie centymetry z najbardziej problematycznych miejsc.