Jeszcze tylko kilka kilogramów, aby uwolnić się od bólu

Nazywam się Annemette i mam 34 lata. Zawsze miałam szczupłe, dobrze zbudowane ciało, ale krwotok mózgowy w 2006 r. sprawił, że stałam się niepełnosprawna fizycznie. Przy niewłaściwym leczeniu przytyłam 30 kg*, a bezruch bardzo utrudnił mi powrót do właściwej wagi.

Na początku zainwestowałam w rower stacjonarny i zaczęłam liczyć kalorie. Straciłam kilogram, ale ponieważ mam tylko 165 cm wzrostu oraz z powodu moich problemów zdrowotnych, 61 kg* to było zbyt dużo do dźwigania podczas chodzenia. Potrzebowałam drastycznej zmiany, aby spaść do idealnej wagi 55 kg*.

Zrobiłam to… ale nie na długo!

Przytyłam 13 kg* w ciągu 2,5 roku*!

Problem pojawił się ponownie, kiedy czynsz okazał się dla mnie zbyt drogi i musiałam uzupełnić rentę o pensję z pracy biurowej. Niestety, to było dla mnie za dużo i znowu pojawił się ból związany z moją nierównowagą hormonalną i ciągłe zmęczenie. Jedynym sposobem na walkę z bólem było pocieszanie się fast foodami, słodyczami i słodzonymi napojami. W końcu musiałam przeprowadzić się do tańszego mieszkania, w którym nie było miejsca na mój rower. Przybrałam 13 kg w okresie 1,5 roku!*

Zaczęłam kontrolować swoje nawyki żywieniowe i ćwiczenia

Następnie z pomocą dietetyka zaczęłam monitorować moje nawyki żywieniowe i ćwiczenia. Ale z bólem połączonym z wyczerpaniem byłam już zdesperowana i chciałam SZYBKO schudnąć. Wypróbowałam kilka produktów odchudzających, bardzo drogich, które ostatecznie nie przyniosły żadnych rezultatów i tylko opróżniły moje konto. Wtedy zobaczyłam reklamę SlimJOY na Facebooku. Zaczęłam czytać o naturalnych składnikach i gwarancji efektu. Kiedy zobaczyłam niskie ceny, postanowiłam spróbować.

Już po 10 dniach* zniknął pierwszy kilogram

Po zaledwie 10 dniach* zniknął pierwszy kilogram… teraz pozostało mi tylko kilka kilogramów, aby spaść do 55 kg* - to waga, przy której mogę uwolnić się od bólu i pozwolić sobie na trochę życia. Mój styl życia polega teraz na zdrowym jedzeniu, piciu 2l wody dziennie i ćwiczeniu 3 godziny tygodniowe. Minęły 2 miesiące odkąd nie tknęłam cukru, ciast, słodyczy ani napojów gazowanych. Uzupełniłam swój zdrowy tryb życia o AdipoSlim, a później wypróbowałam L-karnitynę Pure 1000, która ułatwia trening i zmniejsza ból mięśni.

W końcu zaczynam odzyskiwać pewność, że w tym roku mogę osiągnąć cel, jakim jest utrata wagi.

Super dobra obsługa

Kiedy w sklepie SlimJOY zabrakło produktu, który zamówiłam, pracownicy sklepu poinformowali mnie, że przygotowują jego nową wersję dla swoich klientów, ponieważ wciąż ulepszają swoje produkty i przesłali mi ten nowy, podobny produkt. Super dobra obsługa.

Nie żałuję, że potrafiłam spróbować, teraz łatwiej mi chudnąć.

Zrzuciłam 3 kg w ciągu jednego miesiąca*

Zrzuciłam 3 kg w ciągu jednego miesiąca*, czuję się znacznie lepiej fizycznie i zaczynam mieć więcej pewności siebie.

Poczucie własnej wartości i pewność siebie sprawiły, że również moje życie miłosne znów rozkwitło. Nadal biorę AdipoSlim, L-karnitynę Pure 1000 i zamierzam wkrótce wypróbować także innych produktów, aby łatwo i bezpiecznie osiągnąć mój cel.


* [Działanie produktu może różnić się w zależności od osoby i może różnić się od opisanego na stronie internetowej. Nasze produkty nie są przeznaczone do zapobiegania ani leczenia jakichkolwiek chorób lub poważnych chorób.]


Produkty dla Ciebie