Anna: "Pokochałam produkty SlimJOY od razu!"

Anna jest 35-letnią piękną, zgrabną kobietą. Samotnie wychowuje trójkę dzieci. Chociaż ma mnóstwo obowiązków, zawsze znajduje czas, aby zadbać o siebie. Ćwiczy, odpowiednio się odżywia (chociaż zdarzają się jej małe grzeszki) i stawia na sprawdzone suplementy diety. Właśnie dlatego zdecydowała się na linię produktów SlimJOY.

Czasem trudno jest pogodzić wszystkie zadania, które mamy do wykonania każdego dnia. Ciągły pośpiech, mnóstwo obowiązków. Anna doskonale to zna. Dla niej aktywność fizyczna i dieta to nie tylko sposób na świetną sylwetkę, ale także na energię i siły do działania na co dzień. Aby efekty były jeszcze lepsze, stosuje odpowiednią suplementację.

„Produkty SlimJOY to doskonały sposób na detoks”

„Wiem, jak ważny jest sposób odżywiania i dieta. Zdaję sobie jednak sprawę, że dzisiejsza żywność często naszpikowana jest szkodliwymi substancjami. I nie zawsze możemy temu zapobiec”. Anna znalazła na szczęście na to sposób. „Produkty SlimJOY to doskonały sposób na detoks. Od miesiąca piję rano WaterOut. Postanowiłam pomóc swojej wątrobie. Gdy wątroba sprawnie działa, organizm łatwiej pozbywa się toksyn, a także spala tkankę tłuszczową”.

WaterOut pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu, a wraz z nim toksyny, które często uniemożliwiają pozbycie się nadprogramowych kilogramów. WaterOut przynosi efekty już w pierwszym tygodniu stosowania – znika opuchlizna i uczucie ciężkości. „Z łatwością dopinam swoje ulubione jeansy. Widzę też, jak poprawiła się moja skóra.” – cieszy się Anna.

„Znów mam metabolizm jak nastolatka”

„Nigdy nie miałam problemów z dużą nadwagą, ale widzę, że gdy sobie pozwalam na jedzeniowe zachcianki, od razu odbija się to na mojej figurze”, mówi Anna. „Umówmy się, kiedyś organizm wybaczał więcej. Teraz bardziej się pilnuję albo… sięgam po tajną broń”.

Tajną bronią Anny jest AdipoSlim – rewolucyjny suplement diety, który stymuluje hormon spalania tłuszczu. Pomaga przyśpieszyć metabolizm i pozbyć się najbardziej upartego tłuszczu z brzucha. Dodatkowo w naturalny sposób kontroluje uczucie głodu.

„Dzięki produktom SlimJOY znów mam metabolizm jak nastolatka”, cieszy się Anna. „To moje ulubione suplementy i na pewno zostaną ze mną na dłużej. Cenię też sobie ich naturalne składniki. Nie chcę przecież ryzykować zdrowiem. Dbanie o linię jak najbardziej, ale wszystko z rozsądkiem”.

 

Piękne nogi przez cały rok

„Zawsze lubiłam swoje nogi”, przyznaje nieśmiało Anna. „Staram się regularnie ćwiczyć i być aktywną pomimo ogromu codziennych obowiązków. Wiem, że dbanie o siebie to gwarancja nie tylko dobrego wyglądu, ale także i świetnego samopoczucia. Moim najnowszym odkryciem jest BootyGel. Stosuję go na nogi i brzuch. Świetnie nawilża, chroni przed cellulitem, a skóra jest wyjątkowo gładka.”

BootyGel zawiera aż 8 aktywnych składników spalających tłuszcz. Szybko się wchłania i ma przyjemny zapach. A co najważniejsze można go stosować na wybrane partie ciała. Pozwala rozprawić się z niechcianym tłuszczem w najbardziej problematycznych obszarach.

Anna ma dużo planów, dlatego wie, że musi być zawsze w formie. „Dzięki produktom SlimJOY nie tylko dobrze się czuję we własnej skórze, ale mam też mnóstwo energii do działania!”, podsumowuje zadowolona.