Ana: “Czuję się dużo bardziej pewna siebie nosząc bluzki bez rękawów”

Czy wiesz, że nasze produkty mogą sprawić, że poczujesz się lepiej, nawet jeśli nie planujesz schudnąć dużo? Tak właśnie stało się z Aną, studentką, która wybrała produkty SlimJOY nie tylko po to, aby schudnąć, ale żeby ujędrnić swoje ciało, zmotywować się do ćwiczeń i zwiększyć swoją pewność siebie.

„Nigdy nie miałam nadwagi, ale nigdy też nie miała wysportowanego, wyrzeźbionego ciała”, mówi nam Ana. „Największy problem miałam z zaakceptowaniem moich zwiotczałych ramion i niewielkich zapasów tłuszczu wokół bioder i brzucha. Latem nienawidziłam nosić sukienek i bluzek bez rękawów i zawsze ubierałam się w trochę dłuższe ubrania niż inne dziewczyny”.

Jej celem było ukształtowanie ciała i wzmocnienie mięśni podczas uprawnia sportu, ale było to trudne. „Uprawiałam sport jeszcze zanim zaczęłam stosować jakiekolwiek produkty, ale nigdy nie przyniosło mi to żadnej widocznej zmiany.

Właśnie dlatego zdecydowała się na stosowanie produktów SlimJOY. Zapytaliśmy ją: dlaczego my? Ana odpowiada: „Wiedziałam, że przed dopuszczeniem produktu do obrotu wykonuje się dużo testów klinicznych. Wiedziałam też, że używacie naturalnych składników. Poza tym moja babcia bardzo chwaliła jeden z Waszych produktów wspomagających wątrobę”.

Ana wybrała WaterOut EXTREME oraz AdipoSlim EXTREME, nasze dwa bestsellery wspomagające utratę wagi i stworzyła z nich 1-miesięczny program. Pierwsze zmiany zauważyła już po kilku dniach! „Czułam się dużo mniej wzdęta, mój apetyt zmalał i przestała czuć apetyt na słodkie rzeczy”. Stosowanie tych produktów zmotywowało ją również do zdrowszego jedzenia i prowadzenia ogólnie zdrowszego trybu życia.

„Najważniejsze było dla mnie poczucie, że mogę to zrobić” 

Po 2 tygodniach jej postęp był oczywisty. „Zauważyłam, że moje ciało zaczęło powoli nabierać kształtów i że mam więcej mięśni dokładnie tam, gdzie chcę – na ramionach, nogach i brzuchu”, mówi Ana.

W jaki sposób nasze produkty pomogły jej osiągnąć ten cel? „Najważniejsze było dla mnie poczucie, że mogę to zrobić. Produkty pomogły mi w kształtowaniu sylwetki, ale przede wszystkim dały mi motywację do prowadzenia zdrowego stylu życia”.

Po zakończeniu swojego miesięcznego programu Ana nie planuje wracać do dawnych nawyków. „Niemal w tym samym czasie, kiedy zaczęłam brać produkty, zaczęłam lepiej jeść, więcej ćwiczyć, a także zmniejszyłam spożycie i napojów gazowanych. Planuję to kontynuować, ponieważ w ten sposób czuję się dużo lepiej i mam więcej energii w ciągu dnia, co oczywiście wprawia mnie w lepszy nastrój”.

Ćwiczenia to teraz aktywność, której Ana każdego dnia nie może się doczekać i nareszcie nabrała pewności siebie, aby cieszyć się bluzkami bez rękawów. Brawo, Ana!

Produkty Any

WaterOut EXTREME eliminuje wzdęcia, pomaga walczyć z zatrzymywaniem wody i detoksykować organizm, a zwłaszcza wątrobę, która jest naszym głównym organem spalającym tłuszcz.

AdipoSlim EXTREME to silny spalacz tłuszczu, który celuje w tłuszcz z brzucha. Zawiera opatentowane składniki o udowodnionym działaniu redukującym tłuszcz brzuszny nawet o 50%.

Produkty dla Ciebie

SZYBKIE REZULTATY
-57%
Cena promocyjna 119,00 zł Cena regularna 279,90 zł
Zobacz produkt