W ciągu 2 miesięcy szefowa kuchni Alma straciła 7 kilogramów. Jaki jest jej sekretny przepis?

Alma Rekić dała się poznać jako charyzmatyczna uczestniczka słoweńskiej edycji kulinarnego programu „MasterChef”. Chociaż nie wydawała się mocno przytłoczona nadmiarowymi kilogramami, przez długi czas zmagała się z uczuciem opuchnięcia. Już po miesiącu stosowania napoju WaterOut o mocy XXL straciła 4 kilogramy. Wzdęcia zniknęły jeszcze wcześniej.

Z pasją zajmuje się cukiernictwem, była szefową znakomitych kuchni, sędziowała międzynarodowe konkursy kulinarne i ma na koncie 17 lat poświęconych kuchni. Kto by pomyślał, że tak doświadczona szefowa kuchni nie dba właściwie o swój jadłospis! Nieregularna i niezdrowa dieta, zapominanie o piciu odpowiedniej ilości płynów, a także stres – to wszystko spowodowało gromadzenie się dodatkowych kilogramów.

Wracała do domu i jadła cokolwiek, byle szybko

Alma nigdy nie była miłośniczką warzyw i szybko dała się porwać uwielbieniu dla tłustego jedzenia. Kiedy mamy mało czasu, pokusy często łamią naszą silną wolę. „Problemy z nadwagą pojawiły się z powodu braku czasu. Mimo że całe życie pracuję z jedzeniem, nie mam kiedy zjeść posiłku podczas pracy. A kiedy wieczorem wracam do domu, mam ten sam problem, co większość kucharzy – jemy coś „na szybko”, na przykład pasztet, salami i tym podobne”.

Była ciągle przemęczona

Jak mówi Alma, bardziej niż nadwaga obciążało ją zmęczenie. Zwykle nie było ono widoczne, bo Alma zawsze robiła tysiąc rzeczy naraz, ale przez cały czas musiała walczyć z brakiem energii. Jej kolejnym problemem był brak uczucia pragnienia, które skłaniałoby ją do regularnego picia wody.

„W przeszłości traciłam wagę, odmawiając sobie jedzenia”

Mniej jedzenia – to był przepis odchudzający, do którego stosowała się również Alma. Na dłuższą metę okazał się jednak nieskuteczny. „Straciłam na wadze, odmawiając sobie jedzenia, ale ze względu na charakter mojej pracy, powróciłam do dawnych nawyków. Tak naprawdę nic się więc nie zmieniało”.

„Kiedy po raz pierwszy przygotowałam napój WaterOut, pochłonęłam go dosłownie w 15 minut!”

Kiedy Alma zobaczyła odchudzającą linię produktów SlimJOY, jej uwagę zwrócił WaterOut XXL oraz BootBurn Active XXL. To było dokładnie to, czego szukała.

WaterOut XXL to pyszny napój malinowy, który motywuje nas do picia większej ilości płynu, przy jednoczesnym przyspieszeniu procesu odprowadzania nadmiaru wody i toksyn z organizmu. Dzięki udowodnionemu klinicznie działaniu zawartych w nim naturalnych substancji zwiększa wydalanie nadmiaru wody z organizmu o 27% i o 60% zmniejsza obrzęk całego ciała.

BootBurn Active XXL to spalacz tłuszczu o naturalnym aromacie mango, który podnosi poziom energii i zwiększa spalanie tłuszczu o 16%, szczególnie podczas treningu. Przedłuża również oddziaływanie na organizm nawet krótkoterminowych ćwiczeń fizycznych, wzmacniając ich efekt. Jednocześnie pobudza organizm do zwiększonego zużycia kalorii, nawet podczas snu.

„Po 14 dniach byłam szczęśliwa, bo wreszcie zaczęłam pić wodę. Znacznie zmniejszyły się też wzdęcia”

Jak zauważa szefowa kuchni, szybko zyskała dodatkowy zastrzyk energii, a jednocześnie znacznie zmniejszyły się towarzyszące jej dotąd wzdęcia. Przede wszystkim jednak Alma była zachwycona odkryciem, że WaterOut stał się bodźcem do regularnego przyjmowania płynów, co, jak wiadomo, przekłada się także na poprawę kondycji skóry.

„Kiedy po raz pierwszy spróbowałam WaterOut, od razu polubiłam jego smak. Potem w ciągu 15 minut wypiłam cały litr płynu, którego nigdy wcześniej nie potrafiłam w siebie wmusić”.

Po dwóch miesiącach była o 7 kilogramów lżejsza

Alma nie od razu zaczęła kontrolować spadek kilogramów. Stanęła na wadze dopiero po miesiącu. Była bardzo zaskoczona, bo już po tym czasie, wskazówka pokazała 4 kilogramy mniej. Szefowa kuchni czuła też, że ma więcej energii. Łatwiej przychodziło jej stosowanie zdrowej diety oraz podejmowanie wysiłku fizycznego. Po dwóch miesiącach udało jej się zrzucić 7 kilogramów z pomocą WaterOut oraz BootBurn Active, które działają z mocą XXL.

Alma twierdzi, że WaterOut pomógł jej też poradzić sobie z wieczornymi napadami głodu, ponieważ „smak WaterOut działa uspokajająco”.