4 powody, dla których warto wprowadzić olej MCT do swojej diety

Wiele osób chce zrzucić zbędne kilogramy, mieć więcej energii i dłużej zachować uczucie sytości ... Czy jesteś jednym z nich? Jeśli tak, olej MCT jest tym, czego potrzebujesz! To niezwykle silny suplement, który pomaga spalić więcej tłuszczu - i to znacznie szybciej! Jeśli jesteś na diecie ketonowej (lub planujesz być), MCT jest nieodzowną pomocą w osiągnięciu i utrzymaniu stanu ketozy.

CZYM JEST MCT?

MCT jest skrótem od trójglicerydów o średniej długości łańcucha. Olej MCT to oczyszczona forma nasyconych kwasów tłuszczowych, najczęściej z olejów kokosowego lub palmowego. Twoje ciało nie przechowuje oleju MCT jako tkanki tłuszczowej – zamiast tego jest on natychmiast udostępniany jako energia do wykorzystania przez Twój organizm. Używanie MCT może przynieść korzyści takie jak:

  • wzrost poziomu energii,
  • zwiększona wytrzymałość,
  • szybszy metabolizm
  • zwiększone uczucie sytości,
  • wsparcie funkcji mózgu,
  • zdrowe jelita i nie tylko.

W poniższym artykule znajdziesz 4 powody, dla których warto wprowadzić olej MCT do swojej diety!

1. SZYBSZA UTRATA WAGI

Jeśli chcesz zrzucić kilka kilogramów, ten fakt na pewno Ci się spodoba: badania pokazują, że olej MCT może zwiększyć spalanie tłuszczu i kaloriiniezależnie od stosowanej diety. MCT sprawdzają się przy diecie ketonowej, ponieważ pomagają organizmowi osiągnąć i utrzymać stan ketozy, a do tego przyspieszają metabolizm i spalanie tłuszczu.

2. ZWIĘKSZONA WYTRZYMAŁOŚĆ

Czy chciałbyś, żeby Twoje treningi były dłuższe i intensywniejsze? Oczywiście, że tak. Olej MCT pomaga poprawić odporność i wytrzymałość, tylko jak? MCT może służyć jako źródło energii, które oszczędza glikogen mięśniowy. Oznacza to, że będziesz mógł ćwiczyć dłużej i intensywniej, ponieważ dłużej utrzymasz zapasy energii mięśniowej.

3. KONTROLA APETYTU

Jeśli próbujesz schudnąć, ale wciąż brakuje Ci energii, olej MCT będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Wytwarzając ketony, sprawia, że jesteś syty przez dłuższy czas, ponieważ ketony hamują grelinę - hormon zwiększający apetyt. Wynik? Więcej energii, uczucie sytości i satysfakcji nawet przy mniejszej ilości spożywanego jedzenia!

4. SKOK ENERGII WITALNEJ

Spożycie MCT rano przed śniadaniem wprowadzi Cię w stan skupienia i czujności na cały dzień. Obudź się dzięki olejowi MCT!

GDZIE MOŻNA GO DOSTAĆ?

Olej MCT nie istnieje w przyrodzie w swojej czystej postaci, ale można go pozyskiwać i oczyszczać. Postępując według tych zasad, dodaliśmy pozyskany olej MCT do naszego pysznego napoju kokosowego SlimJOY MCT Coconut Drink z czystym olejem kokosowym MCT. Bardzo szybko się wchłania i od razu zaczyna działać!

MCT pomoże Ci spalić więcej tłuszczu i przyspieszyć utratę wagi!

Produkty dla Ciebie

FAT BURNER
-33%
Cena promocyjna 59,90 zł Cena regularna 89,90 zł
Zobacz produkt