3 powody nieskuteczności diet. I co działa naprawdę?

Na samym szczycie listy rzeczy, których nie lubimy są rozmaite diety odchudzające. Niekończące się poświęcenie, wieczne liczenie kalorii, ciągłe myślenie o jedzeniu. Nikt nie lubi rezygnować z ulubionych potraw i odmawiać sobie przyjemności z jedzenia. A co najgorsze – diety nie zawsze przynoszą porządane rezultaty... W takim razie, co działa? 

Diety odchudzające są często monotonne i skutkują efektem jo-jo  – utracone kilogramy wracają, a my ostatecznie ważymy więcej niż przed rozpoczęciem diety.

Metabolizm spowalnia

Najgorszą konsekwencją konwencjonalnych diet jest spowolnienie metabolizmu. Ciało reaguje na głodówkę i przystosowuje się do niej tak, aby funkcjonować wydajnie przy zmniejszonej podaży jedzenia. Co to oznacza? Diety oparte na ograniczaniu spożycia kalorii nigdy nie działają długoterminowo!

Na dłuższą metę trudno je utrzymać

Każdy, kto choć raz w życiu był na diecie, doskonale wie, o czym mowa. „Zakazane” potrawy nigdy pachniały tak apetycznie jak podczas diety. Nagle wokół pojawnia się pełno pokus w postaci: deserów, nowości kulinarnych i całej masy okazji do spotkań, przy stole oczywiście. 

Brak motywacji

Zaczynasz kolejną, nową dietę pełna entuzjazmu. Niestety, szybko zaczynasz odczuwać pierwsze nieprzyjemne konsekwencje, które towarzyszą każdej diecie, która ogranicza spożycie kalorii

  • Zmęczenie
  • Huśtawki nastrojów
  • Trudności z wykonaniem codziennych obowiązków
  • Problemy z koncentracją

Po kilku dniach brakuje ci sił i czujesz się okropnie! Nie możesz się doczekać, żeby coś zjeść (wszystko, tylko nie saładkę). Jest to naturalna reakcja organizmu, która próbuje ci powiedzieć: Hej, zjedz coś na miłość boską! Potrzebuje składników odżywczych, żeby normalnie funkcjonować. 

Diety nie działają ponieważ wieczne liczenie kalorii i ograniczanie jedzenia ma więcej negatywnych konsekwencji niż korzyści. 

Czy to znaczy, że muszę zatrzymać swoje nadprogramowe kilogramy?

Oczywiście, że nie. Jednocześnie, nie możesz ciągle się ograniczać i katować dietami cud.

Oczywiście, nie polecamy nagle przestawić się na fastfoody i wysoko przetworzoną żywność. Staraj się zmieniać swoje nawyki krok po kroku. To jedyny sposób, żeby osiągnąc długotrwałe rezultaty. 

Czy w ogóle istnieje coś, co działa?

Mamy coś, co może Ci pomóc. Coś, co przyspiesza przemianę materii, nie wymaga poświęceń i doda Ci energią – nowy AdipoSlim. Badania kliniczne wykazały, że w ciągu 12 tygodni stosowania preparat zmniejsza tłuszcz z okolicy brzucha o 50%, a od razu po spożyciu zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej o 33%.

Swoje działanie AdipoSlim zawdzięcza 4 naturalnym składnikom, które zapobiegają gromadzeniu się tłuszczu pod skórą, przyspieszają  spalanie kalorii i podnoszą poziom energii. Wyciąg z soku z czerwonych pomarańczy, zielonej herbaty oraz pieprzu cayenne i witamina B6 – to wyjątkowa receptura, która naprawdę działa!