2 rozmiary mniej z dnia na dzień

Urszula jest przeciętną 46-letnią kobietą, która na co dzień jest nauczycielką. Jej uczniowie nie mogli uwierzyć własnym oczom, że ich ulubiona nauczycielka tak szybko pozbyła się nadprogramowych kilogramów. Urszula z pomocą AdipoSlim XXL schudła aż 8 kg w przeciągu 1,5 miesiąca


„Kiedy patrzyłam na swoje przyjaciółki, myślałam, że chciałabym wyglądać tak jak one”. 

Chociaż partner Urszuli akceptował jej figurę, to ona sama nie czuła się dobrze we własnym ciele. Zakupy przestały być przyjemnością, a stały się problemem. „Zakupy zazwyczaj kończyły się łzami i rezygnacją. Żadne ubranie na mnie nie pasowało. We wszystkim wyglądałam grubo. Zbędne kilogramy pozbawiły mnie pewności siebie. Patrzyłam na swoje znajome i im zazdrościłam. To przykre, ale tak właśnie było” - wspomina Urszula. 

 „Moim największym problemem był brzuch” 

Jak mówi Urszula, jej największym problemem był duży brzuch. „Zeszłoroczne wakacje były dla mnie momentem przełomowym. Wszyscy znajomi zauważyli, że jest mnie więcej niż przed rokiem. Miałam wrażenie, że wszyscy obgadują mnie za plecami i zastanawiają się, dlaczego tak bardzo przytyłam. Wtedy postanowiłam zrobić coś z sobą. Postanowiłam pożegnać gruby brzuch i w następne wakacje być seksi!” 

„Uczucie ociężałości i przepełnionego żołądka nagle zniknęło” 

Codzienne stosowanie kapsułek AdipoSlim, które zmniejszają tłuszcz brzuszny o 50%, naprawdę się opłaca - “Znowu mogę nosić spódnicę, której, myślałam, że już nigdy nie założę!”. 

„Wierzę, że jestem w stanie osiągnąć cokolwiek sobie wymarzę” 

Dzięki AdipoSlim Urszula znowu cieszy się życiem - zmieniło się nie tylko jej ciało, ale także nastawienie do życia. Kobieta, kiedy opowiada nam o swojej przygodzie z odchudzaniem, jest podekscytowana i szczęśliwa. Jej motywacja  do dalszych działań jest większa niż kiedykolwiek - „Chciałabym osiągnąć kolejny cel w życiu. Dzięki AdipoSlim wierzę, że jestem w stanie osiągnąć cokolwiek sobie wymarzę”.