Picie wody może pomóc zrzucić wagę

Kto by pomyślał, że tak prosta rzecz jak picie wody może mieć tak ogromny wpływ na proces odchudzania? Fascynujące badania opublikowane przez Journal of Human Nutrition and Dietetics potwierdzają to. Chcesz wiedzieć jak to możliwe? Czytaj dalej!

Badanie analizowało zwyczaje ponad 18,000 dorosłych na przestrzeni 7 lat. Naukowcy odkryli, że osoby pijące największą ilość wody, spożywały również najmniejszą ilość kalorii. Ale dlaczego? Jednym z przyczyn jest fakt, że nie piły one słodkich napojów, ale też przyjmowały mniej tłuszczów nasyconych, mniej cukru, soli i cholesterolu.

1-3 szklanek wody dziennie = 205 mniej kalorii dziennie

Picie 3 szklanek wody dziennie zwiększa prawdopodobieństwo, że spożyjesz aż do 205 kalorii mniej każdego dnia! Prosta matematyka pomoże nam zrozumieć, jak dużą różnicę to tak naprawdę robi… W ciągu miesiąca będziesz w stanie zrzucić aż 0.8 kg, czyli prawie 10kg w ciągu roku! I to tylko dzięki piciu 3 szklanek wody dziennie - to dziecinnie proste!

Znasz to uczucie kiedy masz ochotę coś przekąsić? STOP! Być może to nie głód, a pragnienie! To dość częste zjawisko, kiedy mylimy głód z pragnieniem, przez co zamiast szklanki wody, sięgamy po coś do jedzenia. A to dodatkowe kalorie! Zacznij nosić ze sobą butelkę wody, a szybko zobaczysz różnicę.

A co jeśli Twoje ciało zatrzymuje nadmiar wody?

Jeśli czujesz się jak balon, a Twój organizm zatrzymuje nadmiar wody, pewnie myślisz o ograniczeniu jej spożywania… Nic bardziej mylnego! W takim wypadku należy pić więcej, ale też pić odpowiednie napoje. Zdrowy przepływ płynów pomaga także Twojemu układowi limfatycznemu zwalczać cellulit.

Jeśli chcesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu - WaterOut EXTREME to dokładnie to, czego potrzebujesz. Pomoże Ci pozbyć się nadmiaru wody z ciała, redukować cellulit i doda prawdziwego kopa Twojemu odchudzaniu. WaterOut EXTREME to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie przepadają za piciem czystej wody, bo napój ten ma naturalny smak i aromat malin, i nie zawiera cukru.

WaterOut EXTREME pomoże Ci ukoić pragnienie, ale też przywróci to niesamowite uczucie lekkości. Wzdęty brzuch, cellulit i spuchnięte kostki staną się przeszłością już po tygodniu! Gdy ciało pozbędzie się toksyn, dodatkowe kilogramy zaczną znikać w super tempie. Kolejny powód, aby cieszyć się na ten sezon bikini!

Źródło: An R. & McCaffrey J. (2016) Plain water consumption in relation to energy intake and diet quality among US adults, 2005–2012. J Hum Nutr Diet

Produkty dla Ciebie

ELIMINUJE NADMIAR WODY
-54%
Cena promocyjna 39,00 zł Cena regularna 84,90 zł
Zobacz produkt