NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Zamówienia

Czy mogę anulować zamówienie?

Zamówienie można anulować, jeśli nie zostało jeszcze zafakturowane. Napisz do nas na adres: info@slimjoy.pl, a my to sprawdzimy.

O naszych produktach

Czy wasze produkty są zaprojektowane tak, aby móc schudnąć nawet bez diety lub aktywności fizycznej?

Wszystkie nasze produkty zwiększają efekty regularnych ćwiczeń i odpowiednio dobranej diety. Skuteczność działania naszych produktów w każdym przypadku zależy od osobistych predyspozycji. Należy wziąć pod uwagę takie czynniki jak wiek, stan zdrowia, styl życia, waga początkowa i docelowa. Nasze suplementy diety nie zastępują zróżnicowanej, zbilansowanej diety i zdrowego, aktywnego trybu życia, które są niezbędne w procesie odchudzania. 

Jak długo należy stosować suplementy diety?

Dla maksymalnej skuteczności zaleca się stosowanie suplementów diety przez 3 miesiące.

Jeśli biorę suplementy diety, to czy mogę przestać przyjmować leki?

Absolutnie nie! Suplementy diety nie zastępują leków na receptę. Jeśli przyjmujesz jakiekolwiek leki, skonsultuj się z lekarzem przed przyjęciem któregokolwiek z suplementów diety.

Mam zdiagnozowaną chorobę lub biorę leki na stałe. Czy mogę przyjmować suplementy diety?

Jeśli masz jakiekolwiek schorzenia, skonsultuj się z lekarzem przed przyjęciem jakiegokolwiek suplementu diety.

Czy wasze suplementy diety są bezpiecze?

Nasze produkty zawierają koncentraty składników odżywczych lub inne naturalne składniki o działaniu odżywczym lub fizjologicznym. Suplementy diety SlimJOY produkowane są zgodnie ze standardami GMP i HACCP w nowoczesnych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Unii Europejskiej. Suplementy diety nie mają na celu zastąpienia zbilansowanej diety, lecz jej uzupełnienie. 

Czy wasze produkty są zatwierdzone przez UE?

Wszystkie produkty i ich składniki są zatwierdzone przez Unię Europejską i dopuszczone do obrotu w krajach członkowskich. Produkowane są zgodnie ze standardami GMP i HACCP.

Czy kobiety w ciąży lub karmiące piersią mogą przyjmować suplementy diety?

Suplementów na odchudzanie nie powinny stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu należy skonsultować się z lekarzem.

Czy dzieci również mogą przyjmować suplementy diety?

Nasze suplementy na odchudzanie są przeznaczone dla osób dorosłych. Przed podaniem dziecku takiego suplementu należy skonsultować się z lekarzem.

Zwrot produktów

Czy mogę zwrócić zamówione produkty?

Zgodnie z Regulaminem zamówione produkty można zwrócić w ciągu 30 dni od zakupu. Zwrotowi podlega tylko wartość produktów, nie zwracamy opłaty za wysyłkę.

Jak mogę zwrócić produkt?

Musisz zachować fakturę dołączoną do paczki i wypełnić formularz zwrotu, który należy zeskanować i wysłać na adres info@slimjoy.pl. Produkty w stanie nienaruszonym należy zwrócić na następujący adres: Sensilab, Obrtna Cona 30, 1370 Logatec, Słowenia. Prosimy o przesłanie nam e-maila przed wysłaniem czegokolwiek pocztą, abyśmy mogli jak najszybciej przetworzyć Twoją prośbę o zwrot.

Jak długo będę czekać na zwrot pieniędzy?

Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 30 dni od otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej.

Koszty i dostawa

Jak przebiega dostawa?

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.

Ile kosztuje dostawa?

przy zamówieniach poniżej 139 zł koszt dostawy wynosi 12,90 zł darmowa dostawa obowiązuje na zamówienia powyżej 139 zł

Jak długo trwa dostawa?

Nasze produkty dostarczane są w ciągu 4-6 dni roboczych. Powodem tego jest fakt, że mogą być wysłane z kilkudniowym opóźnieniem ze względu na duże zapotrzebowanie. Nasze suplementy wysyłane są ze Słowenii, co również przekłada się na dłuższy czas dostawy.

Co się stanie, jeśli nie będzie mnie w domu w momencie dostawy?

Jeśli zazwyczaj nie ma Cię w domu w dni robocze, zalecamy podanie adresu miejsca pracy jako adresu dostawy.

Moje konto

Co mam zrobić, aby przestać otrzymywać e-maile?

Przejdź do Newslettera w zakładce Moje konto. W tej sekcji możesz zmienić swoje ustawienia.

Co mam zrobić, jeśli zapomnę hasła?

Kliknij przycisk Zaloguj, aby wprowadzić swój adres e-mail, a następnie kliknij przycisk Nie pamiętam hasła. Otrzymasz link do zresetowania hasła i utworzenia nowego.